2733
2739

😍😍😍😍😍

امیدوارم بتونی خوب ازش نگهداری کنی

تو سایت دیوار رایگان هم هست حتی 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکسی میگه کثیفه گوش نکن

پیامبر هم خودش حتی گربه داشته و ب آوردنش پیشنهاد کرده 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2728
هرکسی میگه کثیفه گوش نکن پیامبر هم خودش حتی گربه داشته و ب آوردنش پیشنهاد کرده 

دقیقااااا

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
2740
میترسی مریض باشه

نه نیستن

ببرش دامپزشکی آمپول میزنن 

لطفا هزینه نکن از بیرون بردار ببر دامپزشکی بچه گربه واکسن اینا بزن ببر خونه حداقل یه گربه از سرما گر ...

بیرونب وحشی وکثیفن حتی چنگ میندازن و فرار میکنن