2737
2739
عنوان

معلم زبانم بهم پیشنهاد ازدواج داده خودم ۱۷ سالمه چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4587 بازدید | 143 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهش بگو اگه منو میخوای چندسال باید صبر کنی 

اخه چند وقت پیش پسرداییم بهم ابراز علاقه کرد احساس میکنم پسرداییمو بیشتر دوست دارم اونم بسیجی و مذهبیه از شانس گوه من 

نمیدونم چرا هرکی ب تور من میخوره مذهبیه من خودم خیلی بد حجابم 

ولی پسر داییم سنش کمتر از معلم زبانمه ۱۹ سالشه

از این تاپیک ها ی زمانی خیلی مد بود تو سایت😂😂  همه از یک کنار مربی موسیقی یا زبان یا استادشو ...

یاد اون زمان تباه نوجونی افتادم که با خرمن سیبیل و صورت جوش جوشی فکر میکردیم عالم و دنیا عاشقمونن😂😂😂😂😂😂😂

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

بچه ها استارتر متولد 86 خیلی بچست مارو هم گیر اورده اخه همش 17 سالته نی نی هستی هنوز برو درست رو بخون خوارهر من

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
2738
اخه چند وقت پیش پسرداییم بهم ابراز علاقه کرد احساس میکنم پسرداییمو بیشتر دوست دارم اونم بسیجی و مذهب ...

ببین اگه درست خوبه اگه خانواده ات اذیت نمی کنن صبر کن آخه 17 سال و 19 سال کمه از نوجوونی باید پا بزاری تو یه دوره ی دیگه ازدواج سختی ها و مسؤلیت های خودش و داره باید خیلی فکر کنی.. 

به نظر من قبول کن 

اما اینطور که تو میگی هم به پسردایی علاقه داری هم این پس یکم با مشاور ی که تخصص در این مورد داره مشورت کن 

آخه اینطور که گفتی هر روز روی یکی کراشی بده

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
شاید الان بعضیا بیان دعوا کنند ولی۱۷ تا۲۵ سالگی بهتریناش میان بعد دیگه اگا شانست بیاره ۲۵به بعد چیز ...

اره دقیقا😅

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

یعنی این همه خوندم ۹۹درصد حرفت اینه این پسره مذهبیه پسرداییم مذهبیه عزیزم ملاک دیگه ای نداری؟ باتوجه به اینکه میگی خودم مذهبی نیستم...

خودم یکی از ملاکام اینه همسرم مذهبی باشه ولی این هممممه ملاک ها نننیست

2706