2737
2739
عنوان

مادر پسری که تو زندگیم بود بهم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 7356 بازدید | 142 پست
سلام عزیز دلم اسمتو میدونم نخواستم بگم که معلوم نشه کدوم کاربری نوه گلمون چطوره عروس خانم ،شوهرت اوم ...

ممنون عزیزم کوچیکته❤️همش ویار خیار دارم انقد خیار میخورم محمد میگه از دم خونه میام داخل انگار مزرعه خیاره خونه انقد بو خیار میده😂

اره سه شنبه شوهرم برگشت 

خاهرشوهرم نه برگشت شهرشون اونم دانشگا دارع 

منم تاالان درس خوندم امتحانای ترم ۲ نزدیکه ایشالا دیپلمموبگیرم سریعتر 

خودتون بهترید الحمدلله؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ممنون عزیزم کوچیکته❤️همش ویار خیار دارم انقد خیار میخورم محمد میگه از دم خونه میام داخل انگار مزرعه ...

خداروشکر ویار خیار خوبه بچت پوست خوبی پیدا میکنه چایی نباتم بخور سردیت نشه مواظب خودت وکوجولومون باش عزیزم ،،منم خوبم خداروشکر ممنون دوست مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ویار خیار خوبه بچت پوست خوبی پیدا میکنه چایی نباتم بخور سردیت نشه مواظب خودت وکوجولومون باش ...

چشم عزیزم 

زنده باشید انشاالله💚

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731
الهی  خودتون بیشتر میدونید  گاهی تو اوج نرسیدن همه چی درست میشه  ولی بعنوان کسی ک ...

ممنون فدات شم خیر ببینی شما همیشه به من لطف داری انشالله خوشبختی و آرامش سهم قلب مهربونت 💙

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️
سلام عزیز م درست میگی من فارسم ولی بنظرم تو همه قومیتی همه جور ادمی پیدا میشه هرچی ترک دیدم ادمای خو ...

سلام عزیزم این از خوبی خودتونه که همه رو خوب میبینین مهربان 

سلام ممد نمکی چطوری  ببخش ولی دلیلشون واقن مسخرس😠💔

سلام عزیزم بله خودمم میدونم بهونه بود ولی خب چیکار میشه کرد من تلاش نه فوق تلاشم رو کردم نشد 

2740
حیف نیست عروس ترکا بشی؟ خون به جیگرت میکنن.خدا بهت صبر وآرامش بده عزیزم

گاهی مراقب کلماتمون باشیم خوبه ن که تو حالا اهل کجایی خیلی خوبی از خوبیته ترکارو خوب مبیبینی

تورا میخواهم برای تمام عمرم❤️😍🧿😋😋🥰💋😘😘😍😍❤️🖇 عشق دوست داشتنیه من❤️🧿navidim🧿❤️ خدایا خودت حافظ و نگهدار عشقم همه کسم باش امین🤲🌍

منم خانواده ام خیلی مخالف ازدواج مون بودن خصوصا داداش هام و پدرم منم مثل شما اصالتا کرمانشاهی ام و همسرم ترک همسرم زمین تا آسمون با شوهر خواهرم از همه لحاظ تفاوت داره بخاطر همین راضی نمیشدن سخت بود ولی خب شد عزیزم شما که آنقدر همو دوست دارین و عشق تون واقعی و دلایل مخالفت پدرت واقعا غیر منطقی هست  چرا نمیری نامه از دادگاه بگیری برای عقد؟

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
منم خانواده ام خیلی مخالف ازدواج مون بودن خصوصا داداش هام و پدرم منم مثل شما اصالتا کرمانشاهی ام و ه ...

نمیشه کاش امکانش بود 

سلام نمکی حالت چطوره؟تو خوزستان یه شهیدهست حاجت میده ب اسم شهید رستم سواری فرزند ستار معلم قرآن بود ...

سلام عزیزم ممنونم بابت لطفت اسمم خاصه نمیتونم. اینجا بگم 

اون چون ماده واسه خوشبختی پسرش دست وپا میزنه ولی شما به حرف خانواده خودت گوش کن هیچکس به اندازه مادر ...

خانواده من نابودم کردن من که گذشتم ولی نمیدونم چطور قراره جواب خدا رو بدن بابت عذاب های جفتمون 

2706