2733
2739
عنوان

مادر پسری که تو زندگیم بود بهم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 7360 بازدید | 142 پست
خب این مدت رو من باید کجا میرفتم به هرحال طول میکشه نامه بیاد  من دوس داشتم مثل بقیه دخترا عاد ...

منم خیلی دوس داشتم مث بقیه ی دخترا عروسی بگیرم فامیل دعوت کنم و.... اما نشد و تهش یجور دیگ ازدواج کردیم ک تو کاربری قبلیم ک تعلیق شدم درجریان بودید...

عزیزم نیاز ب فرار نیس ببین میتونی از دادگاه نامه بگیری البتع فکرمیکنم کمی طول بکشه 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

به حرف بقیم ک میگن عروس ترکا نشو بد هستن و... توجه نکن مهم خوده پسره , منم خودم کرمانشاهی بودم و عروس مشهدیا شدم درسته باید هم زبونشون باشی تاباهاشون کناربیای اما همینم اگه سرف مقابلت همراهت باشه درست میشه 

ولی همین ک مادرش ازالان دوست داره خیلی خوبه سه هیچ جلویی

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیز دلم حالت چطوره الهی قلب مهربونت پربشه از ارامش عشقی که تهش رسیدن و خوشی باشه ،،دوستم چی بر ...

سلام عزیزم خوب که نیستم ولی هیچ کاری ازم برنمیاد 

از دردهام. نوشتم، از تموم این روزهای سخت، کارهایی که کردم، تلاش هایی که هيچوقت نتیجه نداد، حرفایی که شنیدم و سکوت کردم..... از وقتی رفته دیگه کسی نیس باهاش درد و دل کنم 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️
حیف نیست عروس ترکا بشی؟ خون به جیگرت میکنن.خدا بهت صبر وآرامش بده عزیزم

نمیدونم ولی جز خوبی چیزی از خانوادش ندیدم 🖤

2731
سلام عزیزم خداروشکر کن مادرش باهات خوبه , من همین الانشم حس بدی از کاراش میگیرم چون با نیش و کنایه ...

سلام عزیزم ما به ته خط رسیدیم و جفتمون داریم وانمود میکنیم همدیگه رو فراموش کردیم 

منم خیلی دوس داشتم مث بقیه ی دخترا عروسی بگیرم فامیل دعوت کنم و.... اما نشد و تهش یجور دیگ ازدواج کر ...

همون نامه گرفتن از دادگاه هم تا وقتی توی این خونه بودم نمیشد فرقی نداشت با فرار 

به حرف بقیم ک میگن عروس ترکا نشو بد هستن و... توجه نکن مهم خوده پسره , منم خودم کرمانشاهی بودم و عرو ...

ولی من از ترک ها جز خوبی ندیدم😔

یه داغی شد تا ابد روی قلبم که هر وقت بهش فکر میکنم نفسم میگیره 

سلام عزیزم ما به ته خط رسیدیم و جفتمون داریم وانمود میکنیم همدیگه رو فراموش کردیم 

الهی 

خودتون بیشتر میدونید 

گاهی تو اوج نرسیدن همه چی درست میشه 

ولی بعنوان کسی ک ف.رار کردم و بعد ازدواج کردیم پیشنهادم اینه کارخوبی کردی قبول نکردی اینجوری بعدا حرف پشت سرت نیست حداقل 

انشاالله اگرم قسمت باشه ب هم برسید لااقل مث بقیه ی دخترا ازدواج میکنی ن  با ترس ولرز

2740
ولی من از ترک ها جز خوبی ندیدم😔 یه داغی شد تا ابد روی قلبم که هر وقت بهش فکر میکنم نفسم میگیره&nbs ...

سلام عزیز م درست میگی من فارسم ولی بنظرم تو همه قومیتی همه جور ادمی پیدا میشه هرچی ترک دیدم ادمای خوبی بودن وکرد وترک و همه رو دوسشون دارم وعاشقشونم اصلا همه مردم شهرای ایران ماهن بخدا ،،

سلام عزیز دلم حالت چطوره الهی قلب مهربونت پربشه از ارامش عشقی که تهش رسیدن و خوشی باشه ،،دوستم چی بر ...

ماجان شما راهنماییات خوبه ,,استارترو راهنمایی کن ک چی بگه به محمدش 

استارتر اگ انشاالله قسمت هم باشن برن زیر یه سقف تازه میفهمه زندگی متاهلی چقد بالا پایین داره 

منم تا قبل رسیدنمون ب همش استرس و مدام فقط ب فکر رسیدن بودم ما دیگ ماشالا فرارم کردیم ب ته خط رسیدیم 😅امااااا زندگی متاهلی انقدر سختی داره انقد حرف شنیدن داره ک 50 درصدش میشع عاشقانه بقیع ش روزمرگی و کار و سختی 

تازه بقیه اطرافت باشن خیلی بهترع من نه خانوادم پیشمه و میتونم پیششون باشم ن خانواده شوهرم ک مشهدن و دورن ...

توصیه ی من ب استارتر اینه پافشاری نکنه اگه نشه لابد قسمت نبوده لابد خدا خودش یه چیزی دونسته 

سلام عزیز م چطوری عروس قشنگم لاله خودتی

سلام گلم

ارع خودمم البته اسم اصلیم کیمیاس😅اون یکی کاربریم سر بی تربیتی یکی از کاربرا تعلیق شد امروز با خطه شوهرم ثبت نام کردم

ماجان شما راهنماییات خوبه ,,استارترو راهنمایی کن ک چی بگه به محمدش  استارتر اگ انشاالله قسمت ه ...

میدونی عزیزم اگه من بودم میزاشتم پسره بازم تلاشش رو بکنه باز بیاد جلو و باخانواده خواستگاری کنه شاید مقاومت پدرش بشکنه ولی اکه برای چندمین بار نمیشد دیگه قیدشو میزدم هرچند که سخت هست ولی استاتر درست میگه توی فرار ممکنه دردسرش براش بیشتر بشه خوشحالم که انقدر فهمیدهای که چون خودت اینکار رو کردی به بقیه توصیه نمیکنی واز عواقبش براشون میگی  قضیه شما با ایشون فرق داره شما شانس اوردی  وخدا وامام رضا کمک کرد نوبلاخره پدرت کنار اومد ورضایت دادولی نمیدونیم خانواده ایشون عکس العملشون چی هست فقط کاش یه واسطه پیدا میشد ودل پدرشو نرم میکرد

سلام گلم ارع خودمم البته اسم اصلیم کیمیاس😅اون یکی کاربریم سر بی تربیتی یکی از کاربرا تعلیق شد امرو ...

سلام عزیز دلم اسمتو میدونم نخواستم بگم که معلوم نشه کدوم کاربری نوه گلمون چطوره عروس خانم ،شوهرت اومد ،،خواهر شوهرت چی هنوز پیشته

میدونی عزیزم اگه من بودم میزاشتم پسره بازم تلاشش رو بکنه باز بیاد جلو و باخانواده خواستگاری کنه شاید ...

دقیقا حرفاتون درسته

شاید استارتر الان بگه تو ک خودت فرار کردی چرا میگی نه دقیقا چون خودم سختیشو کشیدم دارم میگم استارتر عاقلی کرده فرار نکرده دقیقا حین فرار ادم از استرس روزی صدبااارررر ارزوی مرگ میکنه بماند چقد حرف و حدیث پشت ادم میاد و....

انشاالله اگه محمدشون باز پاپیش گزاشت یا واسطه فرستاد ک الهی به حق امام حسین برن سر زندگیشون ،،، اگر نه لابد مصلحتشون بوده خدا خودش بهتر میدونه چیکار کن۷

2706