2733
2734
عنوان

مهریه بگیرم یا ببخشم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 55 پست
میخواست فریبم بده  وام مسکن به نام من گرفت . بعد به بهونه اینکه خونه به نامم میزنه همه طلاهای ...

خوب کردی که نزدی به نامشون .تو این دوره زمونه اعتباری نیست .

خونه یه سرپناهی میشه واسه خودت و پسرت♥️

فقط خیلی هوای پسرتو داشته باش تو سن بدیه .باهاش رفیق باش که خطا نره 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

اگر میتونی بگیر.حق خودتو بچت 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع ازدواج من لیسانس ریاضی داشتم و شوهرم فوق دیپلم مدیریت . کمکش کردن مهندسی مکانیک گرفت . ولی اون ...

عزیزم میشه بگی برای مهریه اقدام کردی چیشد؟منم بعد ۲۲سال دارم جدا میشم.دوتا بچه دارم.یکی بزرگه بیست سالشه پیش خودشه.دومی کوچیکه پیش من.شوهرم پولداره ولی چیزی بنامش نیست.یا قولنامه س یا وکالتی میخام ببینم چیزی دستمو میگیره

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ادامه تحصیل و شاغل بودنو ک قبل عقدو نامزدی باید اتمام حجت میکردی ن اینک بخاطر این موضوع بخوای طلاق ب ...

وااااا

من کی گفتم به خاطر ادامه تحصیل یا این چیزا دارم طلاق میگیرم ؟؟؟

عزیزم من گفتم الان که مجبورم طلاق بگیرم میبینم توی این ۱۶ سال هیچ شغل و پیشرفت تحصیلی یا کاری به لطف همسرم نداشتم 

علت طلاقم هم بداخلاقی و اختلال مرزی شوهرم هست . قاضی بهم حق طلاق را داده 

شما هم سعی کن هیچوقت سریع دیگران قضاوت نکنی . شاید شما جای من بودی یک سال هم نمی تونستی همچین کسی را تحمل کنی . من ۱۶ سال تمام تلاشم را کردم و هر راهی ممکن بود رفتم 

2728
عزیزم میشه بگی برای مهریه اقدام کردی چیشد؟منم بعد ۲۲سال دارم جدا میشم.دوتا بچه دارم.یکی بزرگه بیست س ...

هیچی اینم چیزی به نامش نیست . ماشینش فروخته و یک ماشین به نام مادرش خریده که من نتونم توقیفش کنم .

مردها خیلی زرنگ شدن 

ولی کارمنده دولت است . احتمالا یک چهارم حقوقش بابت مهریه بدن من 

هیچی اینم چیزی به نامش نیست . ماشینش فروخته و یک ماشین به نام مادرش خریده که من نتونم توقیفش کنم . ...

همینکه خونه رو داری بازم هزار مرتبه شکر.من اونم نبست جدا بشم باید از زیر صفر شروع کنم.تازه شعلشم آزاده.کارم که نمیتونم بکنم بچه م کوچیکه.امیدم به اینه قانون بتونه ازش بگیره.بخدا ماهی نزدیک صدمیلیون درامدشه

همینکه خونه رو داری بازم هزار مرتبه شکر.من اونم نبست جدا بشم باید از زیر صفر شروع کنم.تازه شعلشم آزا ...

وای نمیدونی من چه قدر مصیبت کشیدم از دست این جونور توی این ۱۶ سال 

جوونیم رفت سلامتیم رفت .‌دو تا سقط داشتم به خاطر اخلاقای اون . اگه خونه به نامم شد به خاطر این بود که آقا حاصل ۶ سال کار کردن مجردیم گرفت بعد وامم به نامم کرد الانم قسطش باید بدم . و .....

همینکه خونه رو داری بازم هزار مرتبه شکر.من اونم نبست جدا بشم باید از زیر صفر شروع کنم.تازه شعلشم آزا ...

شما که میخواستی طلاق بگیری چرا بعد اینهمه سال باز بچه دوم اوردی ؟

2740
ببخش مردا گناه دارن😬😁

اره خیلی 

مخصوصا اونی ک زنشو کتک میزنه اون بیشترارهمه گناه داره

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
شما که میخواستی طلاق بگیری چرا بعد اینهمه سال باز بچه دوم اوردی ؟

من شش ماهه به مشکل خوردم .بچه م سه سال و نیمشه.خدا برای باعث و بانیش نسازه الهی

خانواده من که اصلا کمک و حمایت نمیکنن . هر کس خودش هزار گرفتاری داره .

بعد چند وقت یک شغل توی تولیدی پیدا کردم نیمه وقت اونم فقط ماهی ۳ میلیون . دو هفته بود میرفتم اینم امشب زنگ زد گفت از شنبه نمیخاد بیایی چون سرعت کار کردنت پایینه 😥به جای من کارگر افغانی برداشتن 😑😑😑

من مهریه رو بخشیدم حق طلاق گرفتم 

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
2706