2737
2739
عنوان

بنظرتون اندام خوب مهمتره یا چهره خوب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 36 پست
 هر دو که کمتر کسی هست هردو رو کنار هم داشته باشه 

دقیقا👏👍

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اندام چیزی رو ب آدم میده که چهره نمیده ، اندام خوش‌تیپی میده بهت ، ابهت میده کلاس میده ، هر لباسی بپوشی بهت میاد ، ی چهره خوب با ی اندام داغون اصلا زیباییش ب چشم نمیاد  ، اما اندام خوب تیپ خوب ی چهره معمولی رو زیبا می‌کنه

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اندام چیزی رو ب آدم میده که چهره نمیده ، اندام خوش‌تیپی میده بهت ، ابهت میده کلاس میده ، هر لباسی بپ ...

اره هر جا بری راحت میتونی لباس بگیری سایزت هست

خانوما تو روبیکا گروه لاغری داریم خواستید ب ای دیم پیام بدید ادد کنم@Atapo12

نمیدونم چرا نمیتونم پستها رو لایک کنم 

تیپ کلی یه اندام خوب با چهره غیر زیبا خیلی بهتر از یه اندام بد با چهره زیباست 

چهره رو میشه با دستکاریهای جزیی و ارایش بهتر کرد ولی درست کرذن اندام خیلی کار سختیه

2740

بنظر من جفتش مهمه 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

شانس خوب  

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2706