2737
2739

من قبلاً صورت تپل و قشنگی داشتم لاغر کردم صورتم دیگ زیبایی سابق رو نداره.

خانوما تو روبیکا گروه لاغری مخصوص بانوان  داریم اگر خواستید اددتون کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اندام

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

اندام چون سلامتی مهم تره

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2738

اندام خیلی خوب با چهره متوسط 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2706