2733
2734
عنوان

دعوای منو شوهرم وپدرشوهرم بیاین همگی

12116 بازدید | 176 پست

سلام.از اول بگم منو شوهرم ۱۰ساله ازدواج کردیم ۶سال اول پیش خانواده اش بودیم وهردعوایی ک میکردیم اینا میفهمیدن و ناخوداگاه مداخله میکرد.این مقدمه حالا ۴ساله مستقل شدیم.پریشب رفتیم خونشون دخترم ک اونجا بودو بیاریم قبلش باهم رفتیم بستنی خوردیم کلی شوخی و خیلی بهمون خوش گذشت.اونجا سرسفره ششام دخترم همش گدشیو دست میگرقتو کارتون میدید منن چندباری تذکردادم ولی گوش نکرد دخترم تا اینکه گوشی از دستش افتاد توغذا منم عصبی شدمو گفتم آخرش کارخودتو کردی ی دست الکی درحد اینکه تکون خورد فقط زدم ب پشتش

خو

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

🙄

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

حتما گفتن چرا ذعواش می‌کنی ؟؟؟؟

کاش منم همچین شوهر عاقلی داشتم ،،،،،،

حالا شوهر من همیشه باید بهش تذکر بدم با بچه درست رفتار کنه ،،،گیر نده ،،،عصببی نشو ،،،بهش چیزی نگو 

چرا بچه رو دعوا می‌کنی جلو جمع ،،،،اونم وقتی می‌دونی حساسن رو بچه و ناراحت میشن

اگه میخونین لایک کنین

آقا چشمتون روز بد نبینه پدرشوهرمو مادرشوهرم و داداشش و خوده شوهرم سرم داد زدن ک چیکارش داری منم غذام تموم شده بود پاشدم برم تو حیاط هوابخورم ک دخترم ب باباش گفت کوفت بیشعور من ازهمون دم درگفتم بی تربیت چرا ب بابات بی ادبی میکنی یهو شوهرم پاشد ی سیلی محکم زد تو گوشم.منم از شوک هیچی نگفتم و رفتم حیاط گریه کردم.پدرشوهرم اومد منو بردتو

کاش تاپیکاتونو کامل تایپ میکردین بعد میفرستادین

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
2706