2733
2734
عنوان

تو رو خدااآا بیا اگ حست قویه😭😭😭😭فقط ب من یکی بگوووو

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 117 پست
یکی دوسال دیگه،رنج شغلی نیرو انتظامی و معلم و اینا

در مورد متم میگی واسه همین اپوزگاری قبول میشم همه مراحل رو و معلم میشم امسال؟؟کتبی و مصاحبه؟

شهر خودم یا شهری که زدم

چکی میاد این جواب لعنتی امروز یا فردا

یکی دوسال دیگه،رنج شغلی نیرو انتظامی و معلم و اینا

سلام عزیزم حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با چه کسی با چه مشخصات ظاهری و شغلی ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟آیا هدفش همانی بود که متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمان ...

سلام،حس خاصی جز وابستگی نیست،هدفشم حسم میگه چیزی که بت گفته نیست،با یکی که قیافه معمولی اما شغل خوب و اخلاقا خوب داره ازدواج میکنی

2740
در مورد متم میگی واسه همین اپوزگاری قبول میشم همه مراحل رو و معلم میشم امسال؟؟کتبی و مصاحبه؟ شهر خو ...

ی شهر مذهبی قبول میشی،مصاحبه ت سخته و میترسی اما قبولی اگر خونسرد باشی نسبت بهش

ی شهر مذهبی قبول میشی،مصاحبه ت سخته و میترسی اما قبولی اگر خونسرد باشی نسبت بهش

حس اون شخص بهم در چه حده؟ کی ارتباطمون یه تغییر اساسی میکنه؟

درمورد کنکورم حس کلیتون چیه

مرسی عزیزم❤️💕

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706