2737
2739
تازه رتبش شد 1500 پزشکی ابادان رفت ولم کن 7 سال مگه خدا زدم

چی کشیده بدبخت

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اتفاقا همچین هم بدبخت نیستن آزمون ورود به دانشگاه تو اکثر جاها یه چیز جا افتاده‌اس

چین و روسیه نداره 

ازمونشام اسونه مثل کنکور نیست

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

عزیزم باید علت پشت کنکور موندت را پیدا کنی 

مطالعه مداوم داری 

منابع خوب داری 

ساعت مطالعه بالا داری 

آزمون میدی 

آزمون هات راتحلیل میکنی 

تست زمان دار میزنی 

بازه های مرور داری ؟

قبل کنکور جمع بندی میکنی ؟

2731

اون اول اولا همه چی آروم بودا

میگفتم پشت کنکور بودن اینه؟ اصلا سخت نیست که

ولی الان به حدی استرسم زیاده همش سردرد دارم 

از یه ورم حرفای خانواده آدمو میترسونه همین یه سالو بهم فرصت دادن 

چین و روسیه نداره  ازمونشام اسونه مثل کنکور نیست

چین که کنکور داره 

ولی کلا همجای دنیا ازمونی هست که افراید که توانایی خوبی دارن بتونن رن دانشگاه های خوب تو رشته های مهم درس بخونن ولی ازمون درست و اصولی نه مثل کنکورما که نه سوالاش درسته نه سهمیه هاش!

2738
چین که کنکور داره  ولی کلا همجای دنیا ازمونی هست که افراید که توانایی خوبی دارن بتونن رن دانشگ ...

من مهر میرم چین نه ازمون نداره مستقیم وارد کورس الی میشی 

داداشم روسیه ست فقط 6 ماه دوره ی پادفکت گذروند  بعدش از زیست و شیمی ازمون گرفتن یه ازمون خیلی ساده که ببین کدوم دانشگاه پذیرش میشن

خوبی چین اینه مستقیم میری کورس اصلی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
نشنیدم همچین چیزی سال دیگه هر کی بخواد پشت کنکور بمونه بهتره یازدهمم ترمیم بزنه اصلا دیگه پشت کنکو ...

و قسمت بد ماجرا اینجاست که بخاطر همین قانون لعنتی نتونی رشته ایی که دوست داریو بخونی

2706