2737
2734
بیچاره مردددددد پشت کنکور؛))))

تازه میگه من خیلی با ارادم 

اره با ارادست اما ولمون کن 7 سال مرگ اور  اه اه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مادرم میگه که  امسال شده یه رشته بدون کنکور رفتی دیگه نمیذارم پشت کنکور بمونی

دقیقا

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
من دقیقشو نمیدونم  ولی میدونم معادل کنکور چیزای دیگه ای اجرا میشه  امتحانات دیگه ای گرفت ...

بین خارج مثلا چین یا روسیه همه دارن میرن ازمون نداره اما خب خروجیش سخته که باید دیگه درس بخونی

خارج ورودی اسون خروجیش سخت 

ایران برعکس

2728
سگ فقطما ایرانی ها کنکور داریم اه اه اه

نه یه سری کشورهای دیگه هم کنکور دارن

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

یه سال موندم. از یه طرف استرسی که تک تک روزای امسال کشیدمو سر جلسه کنکور نداشتم. اما از طرفی دیگه نمیتونم قبول کنم به هدفم نرسم. 

واقعا گیر کردم دوباره پشت بمونم یا نه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."
2740

شما که کنکوری هستین

یه چیزی بگین من برم الان درس بخونم

ذهنم درگیره تومغزم نمیره

شنبه امتحان شبه نهایی ریاضی دارم هنوز هیچ کاری نکردم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بزرگترین ترس زندگیم همینه

کاش امسال قبول بشم و تجربش نکنم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
نه یه سری کشورهای دیگه هم کنکور دارن

کشورای بدبخت

توی اون 7 سال میتونست روی یه کسب و کار کار کنه و توش موفق بشه 

اره والا

کشورای بدبخت

نه اتفاقا همچین هم بدبخت نیستن

آزمون ورود به دانشگاه تو اکثر جاها یه چیز جا افتاده‌اس

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2706