2737
2734

برادر شوهر و خواهر شوهرم خیلی وضع خوبی دارن و ما اصلا حسودی نمیکنیم اما همینکه مادرشوهرم همه چیز زندگی اونا رو از ما مخفی میکنه که مثلا حسودی نکنیم خیلی دلم میگیره متاسفانه طبقه بالای اونا هستم امکان دور شدن هم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا دیروز خواهر شوهرم و همسرش و بچشون با پرواز رفته مسافرت مادرشوهرم اصلا به من نگفت چون فکر کرد حسودم یا برادر شوهرم مبلاشو عوض کرد مادرشوهرم ده بار اسپند کرد مبلای اونا رو همش نگاش به من بود

2731

توکل بخدا . همیشه همه چی اونجوری نیست که از بیرون میبینی . تو یه تایمی منم فکر میکردم چ جالب وضع خواهرم از این رو به اون رو شده . ولی بعدا خبر ها درز کرد که همش قسط و وام و قرض هست . یجور وانمود میکردن انگار ده تا کارخونه سرپا دارن 

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

2740

یه کاری میگم انجام بدی روزیتون چند برابر میشه. شک نکن. 

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

عزیزم شما که حسود نیستی پس اگر خوشحالیتو از اتفاقات خوبی که برای دیگران میفته نشون بدی هیچکس فکر نمیکنه که حسودی میکنی.

برات دعا کردم ان شاءالله خدا روزیتون و برکت پولتونو زیاد کنه🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
یه کاری میگم انجام بدی روزیتون چند برابر میشه. شک نکن. 

به منم بگو لطفاً 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

نمازهای روزانه ات رو به موقع بخون بعد از نماز صبح یه صلوات بفرستید بعد صدوده مرتبه بگید اللهم اغننی بحلالک عن حرامک وبفضلک عمن سواک دوباره یه صلوات در طول روز هم بگید هر چی بیشتر بهتر استغفار هم بکنید یکی دوماه بعد عالی میشه

2706