2733
2734

درماتیپیک رو میخواستم بخرم که حدیدا میگن محافظت نداره اصلا. پیکسل هم داشتم که میگن محافظت نداره 

ام کیو خوبه؟ الارو چی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فقط بی رنگ سی‌گل رو میپسندم هم محافظتش عالیه ام یه ذره روشن میکنه و ترمیم کنندگیشم خوبه 

پوشش هم میده با اینکه بی رنگه

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

الی ژن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2738
چقدر وقته استفاده میکنین

من میخوام بخرم دکترم پیشنهاد داده

میتونی تو نظرات دیجیی کالا در موردش سرچ کنی

مارک پریم ضد چروک و ضدافتابش

و مارک فیس دوکس مرطوب کنندش خوبن

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون
من از ابرسانش بشدت ناراضیم

من محصولاتش رو میپسندم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ایزدین خوبه اما قیمتش زیاده میخام بعدش لافار بگیرم البته نمیدونم خوبه یانه 

لافارر من شنیدم دیگه مثل قبل خوب نیست

خودم فلوئیدی مای دارم اما محافظتش در برابر آفتاب متوسطه، موندم چی بگیرم قیمتش زیاد نباشه😕

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
لافارر من شنیدم دیگه مثل قبل خوب نیست خودم فلوئیدی مای دارم اما محافظتش در برابر آفتاب متوسطه، موند ...

عع پس بازم ایزدین بزنم ایزدین واقعا عاااالیه اما با نوسانات دلار بالا میره پایین نمیاد دیگ لعنتی

2706