2733
2739

آره از خودت خونه زندگیت فیلم بگیر بزار 😂😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خونه زندگیمون متوسطه اتفاق خاصیم برامون نیوفتاده

منم نگفتم افتاده

فقط مسخره ترین نوع بلاگری که همه ازش میخندنو پیشنهاد دادم که کاملنم موافقی🤣🤣🤣👍🏻

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

۹۹ درصد بلاگرها نه تنها لوس و بی هنر هستن خیلی نادان و بی فرهنگم هستن اگه میخوای فعالیت بلاگری کنی واقعا یک ایده ی کارآمد و بدرد بخور از خودت داشته باش و جزیی از یک درصدیا باش نه کسایی که دم به دقه همسر و بچه رو میکنن تو چشم مردم و تاج و لباس سلطنتی میپوشن

آشپزی

شیرینی و کیک

عکاسی

خیاطی و طراحی لباس

طبیعت گردی و معرفی مکان های گردشگری

معرفی کتاب و برسی و نقد کتاب

معرفی فیلم و برسی و نقد فیلم

در کنارشم خب کمی روزمرگی مرتبط

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
ببخشید استارتر  میشه اگه شغل دانشجویی پاره وقت میشناسید معرفی کنید ❤️

کار توی رستوران یا مغازه

اسنپ