2733
2734
عنوان

مشکلات مالی

197 بازدید | 26 پست

با ماهی سه میلیون میشه زندگی کرد ؟ من تنهام و پسرم ۱۳ سالشه 

خونه داریم 

سه ماه قصد جدایی دارم و با پسرم تنها زندگی میکنیم 

کار نیمه وقت ماهی ۳ تومن پیدا کردم 

بیشتر نه توانش دارم و نه میتونم صبح تا شب پسرمو تنها بزارم‌😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرت سو تغدیه میگیره میمیره

چه طرز حرف زدنه!!

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
2731

۳ تومن چه کاریه؟

اینجا پاره وقت ۷ تومن میدن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

میخوای کجا بمونی؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
تحت کمیته نمیتونی باشی

فکر نکنم کمک کنن 

هنوز طلاق نگرفتم 

از طرفی پدرم بیمه و  حقوق داره .‌درسته کمکی به ما نمیکنه ولی فکر کنم کمیته به همین دلایل کمک نکنه

۳ تومن چه کاریه؟ اینجا پاره وقت ۷ تومن میدن

از ساعت ۸ صبح تا ۱ ظهر میرم یک تولیدی خیاطی بسته بندی 

فعلا این تنها کار نیمه وقته که پیدا کردم 

همه کارها از ۸ صبح تا ۶ یا ۷ غروب است تایمش خیلی زیاده 

[QUOTE=335838569]به نظر من میشه ولی فقط خورد و خوراک اونم با صرفه جویی زیاد از خودت بزنی فقط به گل پسرت بدی ولی لباس ...[/QUOTEپسرم یک دوست صمیمی داره هفته ای یک بار اون میاد خونه ما براشون غذا میپزم .

یک بار پسرم میره خونه اونا 

این تفریح پسرم 😑

2706