2737
2734
عنوان

توی این موقعیت باشی چیکار میکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 43 پست
اره میدونم تجربشو دلشتم کدوم حس ششمی بهت درست گفت؟!

حس خودم بود

یه چیز عجیب حتی خوابم دیرم خوابام خیلی صادقه لامصب اتفاق میفته که دیدم شد هوففف خدا 🤦‍♀️🙈

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسش داری چون اون با روانت بازی میکنه

اون یه ادم سمیه و توهم ذخیره. هر وقت بخواد هستی

مغرور نیست ادم عوضیی چون اگه غرور داشت غرورش بهش میگفت بازی کردن باعاطفه یه دختر کار کثیفیه

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
2731
خدا که اشکاتو دیده  تو بگذری خدا از اشکای تو نمیگذره...

نمیتونم ببخشم فکرشو میکنم قلبم چطور مچاله شده اشکام میریزه 

من ادمی نبودم اینطوری گریه کنم ولی الان سریعی حقی میزنم زیر گریه 

از طرفیم تو کل این مدت نتونستم از یاد ببرمش 

با وجود همه ادیتایی که شدم کلی دوسش دارم🙂

دلم پیشش مونده 

از طرفیم نمیدونم معنی این پیام یعنی چی منت کشی بخشش استارت رابطمون چی کلا گیجم🤦‍♀️

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2738

من تجربه این موردو زیاد داشتم

یعنی کسی که عاشقش بودم زیاد پیش میومد که از دستش دیوانه وار گریه کنم

ولی هر بار بخشیدم، فقط بخاطر عشق...

البته توصیه نمیکنم، بستگی به طرفت داره و حسی که بهش داری

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
دوسش داری چون اون با روانت بازی میکنه اون یه ادم سمیه و توهم ذخیره. هر وقت بخواد هستی مغرور نیست ا ...

نمیدونم توجیه خودمه یا نه 

ولی قبلا خیلیییییییی خیلیییییییی ادم خوبی بوده یکی بد با خاک کوچه یکسانش کرده میگفت اولا فک میکردم همه دخترا پاکن🙂

من تجربه این موردو زیاد داشتم یعنی کسی که عاشقش بودم زیاد پیش میومد که از دستش دیوانه وار گریه کنم ...

االانم باهاشی 

پشیمون نیستی 

منم کلا یه بار بخشیدمش💔

نمیتونم ببخشم فکرشو میکنم قلبم چطور مچاله شده اشکام میریزه  من ادمی نبودم اینطوری گریه کنم ولی ...

کلا حذف کن این آدمو چون اگه اهل موندن بود نمیرفت..

ببخش اما فراموش نکن 

‌    ریشه دار بآش اِصآلت خریدنی نیست -
دوسش داری چون اون با روانت بازی میکنه اون یه ادم سمیه و توهم ذخیره. هر وقت بخواد هستی مغرور نیست ا ...

چقد دلم میخواد همه چیو پاک کنم از نو پیش برم🤦‍♀️

االانم باهاشی  پشیمون نیستی  منم کلا یه بار بخشیدمش💔

نه نیستم، پشیمون هم نیستم. چون عاشق بودم و عشق یعنی همین دیگه... هیچ منتی سر معشوق نیست

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم
2706