2737
2739

خانمای گل من هفت ماهه فهمیدم تنبلی دارم یه سالو نیمه که دارم اقدام میکنم تازگیا رفتم دکتر واسم متفورمین تجویز کرده روزی یکی با ناهار میخام بدونم تاثیر داره واسه بارداری یا نه هرکس باهاش باردار شده راهنماییم کنه لطفا

میگن خیلی تخمدان فعال میکنه

چای دارچین و زنجبیلم خوبه 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متفورمین به من نساخت عوارض داشت برام

قطعش کردم ‌..دکتر برا بارداری نداده بود بهم برای تنظیم پریودی و کم کردن وزن داده بود..

من یه دکتر دیگه مراجعه کردم یه کپسول برام تجویز کرد به اسم اوابوست توی اینترنت بزنی میاره برای تقویت تخمدان و تحریک تخمک هاست بعد از دوماه استفاده باردار شدم با وجود تنبلی شدید

سلام عزیزم . منم تنبلی دارم دکتر برام متفورمین و لتروزل نوشته 

دو سه ماه اقدام بودم 

الان تازه فهمیدم باردارم 

متفورمین قرص خوبیه مصرف کن 

در کنارشم سعی کن پیاده روی نه خیلی تند نه خیلی یواش داشته باشی

چیزای مقوی مثل آجیل و میوه اینا حسابی بخور 

گرمیجات مثل عسل و خرما و دارچین و زعفران و کاچی و... توی دوران پریودت بخور

انشالله به زودی ززززوووود باردار میشی گلم

2740

من میخوردم تاثیر تو بدن تخمدان خیلی داره البته کنارشم دارو مصرف میکردم رو من جواب بود چون قندمم یکمی رو مرز بود چاقم نبودم اما وزنم دو سه کیلویی کم کرد من کنارشم تغذیه رعایت میکردم و سالم خواری میکردم

باردار شدین عزیزم؟ 

بله عزیز الان جوجم ۱۵ ماهشه🥰🥰🥰🥰

من سونو آخر که رفتم بعد داروها گفت فولیکول هات خیلی کوچیکه اون که سونوگرافی می‌کرد به درمانت ادامه بده منم برگشتنی گریه کردم بعدش پریود نشدم ۱۶ روز که عقب انداختم بی بی زدم مثبت بود اصلا باورم نمیشد 

اگ میخوای متفورمین بهتر جواب بده بهتره صبح بد صبحانه بندازی من دکتر میگفت بد صبحانه بخور ... کنارشم ...

دکتر من بهم گفت همراه با ناهار بخور چون قند نداری ممکنه قند خونت بیوفته

بله عزیز الان جوجم ۱۵ ماهشه🥰🥰🥰🥰 من سونو آخر که رفتم بعد داروها گفت فولیکول هات خیلی کوچیکه اون ...

آخه عزیزم انشالله نی نی کوچولوت همیشه سالم باشه واسه منم دعا کن گلم

آخه عزیزم انشالله نی نی کوچولوت همیشه سالم باشه واسه منم دعا کن گلم

عزیزم بسپار به خدا انشالله تو بهترین موقع دامنت سبز میشه به زور از خدا نخواه بگو خدایا هر وقت به صلاحمه❤️

من وقتی باردار شدم مادربزرگم که یکی از عزیزترین های زندگیم بود رو از دست دادم و به شدت غصه میخوردم تا موقعی که فهمیدم باردارم هر روز عزاداری میکردم همیشه میگم این یه هدیه بود که من کمتر غصه بخورم 🥲

عزیزم بسپار به خدا انشالله تو بهترین موقع دامنت سبز میشه به زور از خدا نخواه بگو خدایا هر وقت به صلا ...

اخه خدا رحمتشون کنه. 

بله درسته عزیزم همیشه میگم خدایا هروقت صلاحته یه بچه سالم و صالح بهم بده ولی امان از زخم زبون های مردم🥲

2706