2737
2734

الان ۲ سال و ۲ماهشه

فک میکردم از شیر گرفتمش راحت شدم ولی روز به روز بهونه گیرتر و لوس تر میشه

خواهشا کسی زخم زبون و نصیحت نکنه حوصله ندارم

مامانا شمام شده کم بیارین؟

واقعا با خودم فک میکنم وقتی بچه نداشتم چقدر راحت و آزاد بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچم ۳ ماهشه بعضی وقتا کم میارم..مادریم از بتن نیستیم ک

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740
بچه اول همینه یکی بعدی باز چون هم بازی داره بهتر میشه

دروغه محضه😁دعوا میکنن ادمو به فنا میدن😩

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من دخترم ۵ماهشه واقعا بعضی وقتا خیلی کم میارم از لحاظ روحی البته چون سر دخترم خیلی استرس کشیدم .روزای سختی داشتم.الان درکت میکنم فکر میکنم هر مادری تو یه زمانی بلاخره احساس میکنه کم آورده واین طبیعیه.

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه

الهی که زنده باشن عاقبت بخیر بشن ولی واقعا بچه دردسره 

تا وقتی کوچیکه ادمو جون به سر میکنن 

بنظرم بزرگ بشن بهتره من الان پسرم ۱۵ سالشه همیشه بهش میگم کاش ۵۰ تا پسر ۱۵ ساله مثل تو داشتم 😁😆😆

بخاطر سن بلوغش بعضی وقتا عصبی میشه ولی خب دیگه مستقل هست کاراشو خودش می‌کنه 

دیگه اذیت و ریخت و پاس ندارع

2706