2733
2734
عنوان

دوستام بهم میگن سوسول☹️☹️☹️

280 بازدید | 31 پست

من خانوادم نمیزارن با اسنپ جایی برم

مگر یکی از کلاسام که یه دانشگاه دیگه برگزار میشه و با دوستام یا اسنپ میگیریم چندتایی میریم یا با اتوبوس میریم

در بقیه موارد میان دنبالم خانوادم

حالا اینا میگن تو چرا سوسولی

پیاده برو

با اسنپ برو

با اتوبوس برو

چرا میان دنبالت

من فقط با اتوبوس میتونم برم که اونم تا دم در خونه که منو نمی‌بره. وسط خیابون پیاده میکنه. اتوبوس دیگه ای هم تا خونه مون نمیاد اصلا.

حتی شوخی ای که باهام میکنن ناراحتم میکنه دیگه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت خانوادت برات ارزش قائل هستن

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
2731

بهشون بگین شما که سوسول نیستین کجای دنیا رو گرفتین😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2738

عزیزم از یه طرف بد هم نمیگن

بالاخره تو داری تو این جامعه زندگی میکنی

تا کی میخوای با بابات بری و بیای

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
یکم راست میگن ولی خب خانواده ات حق دارن واقعا جامعه خرابه 

خب همین

اینقدر آمار تجاوز و دزدی زیاد شده میترسن سوار اسنپ یا تاکسی بشم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
راست میگن با این سن زود مستقل شو دیگه بچه نیستی

بحث استقلال نیست