2733
2734
عنوان

کسی از تلگرام سر درمیاره

40 بازدید | 3 پست

سلام من یک سوال دارم

دوست من یک کانال خصوصی در تلگرام دارد که من در آن عضو هستم. من هم یک کانال خصوصی دارم که دوستم در آن عضو نیست. اگر دوست من یک ویدیو در کانال خود ارسال کند، و من آن ویدیو را فوروارد کنم در کانال خودم، ایا دوست من که در کانال خود ادمین است، میتواند بفهمد که من آن ویدیو را فوروارد کرده ام؟ و ایا میتواند از این طریق کانال من را پیدا کرده و پیام های آنجا را ببیند؟

ممنون ازتون

۱)دلم میخواد همش به دوستم زنگ بزنم و حرف بزنی۵) واسه کارایی که کردم و نکردم معذرت خواهی میکنم! :(۶) از ازدست دادن دوستام متنفرم بخاطر همین اگه باهام سرد باشن نگران میشم که من کاری کردم.۷)دلم میخواد با همه گپ و گفت داشته باشم ولی تو جمع های غریبه خیییلی ساکتم۲-۷)درعین حال تو جمعای دوستام خیییلی شلوغم. جوری که بهم میگن بسههه۸)متاسفانه با درون گراها نمیتونم ارتباط بگیرم :( چون اونا از سکوتشون لذت میبرن و من پرحرفممم و دلم میخواد درمورد همه چی با دوستام حرف بزنم. ولیییی آدمای درون گرا رو دوست دارم یه وایب خوبی بهم میدن*آقا چرت گفتم الان یه رفیق دارم که تقریبا درون گراس و خیییلی دوسش دارم😂😍 B*۹)توانایی هام: عروسک بافی، مهارت در زبان انگلیسی و طراحی.۱۰)عاشق ساز زدنم مخصوصا پیانو و ویولن ولی هیچی بلد نیستم =|*رشته ریاضی و فیزیک. من عاشققققِ درس ریاضی ام. و کسی میگه از ریاضی متنفره رو درک نمیکنم. بابا ریاضی که خیلیییی شیرینههه**دوست دارم مهندس کامپیوتر شم.۱۱)به کنکور نزدیکم پس تویی که تا اینجا اومدی لطفا واسه اینکه موفق بشم یه صلوات بفرست دوست جونم :) **یه صلوات دیگه واسه سلامتی مامان جونم میفرستی :)یه عروس هلندی خوشگل و بلا دارم به اسم قندک🙂😍*فکشو نمیکردم اینهمه بشه😂😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731