2733
2734

شغلش چیه؟

و چرا محل کارشه کنار خانوادش زندگی نمیکنه ؟

مجرد منظورمه ها 

بعد اینا حموم و غذا اینا چکار میکنن؟😂

دلم را به کجای این شهر مشغول کنم که نگیرد بهانه ی تو را😔

شاید خب خیلی توی خونه تحت فشارن که سختی زندگی توی محل کار رو ترجیح میدن 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره خیلی... جای قبلی ای که کار میکردم چند نفر از همکارام اصلا نمیرفتن خونه، دلیلشم نمیدونستم شبا مینشستن عشق و حال

یادمه خودمم پارسال چند شبی رو رفتم پیششون👺😂

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
من یه مدت ۲۰ روزه توی بیمارستان زندگی کردم هر روزش کشیک بودم همونجا حموم اینا میرفتم

برای یه مدت طولانی مثلا چندین سال منظورمه؟

مجرد منظورمه

خب منم مجرد منظورمه دیگه:/

شاید پدر و مادرش توی خونه زخم زبون میزنن برا همین از خونه فراریه

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

اره یکی از دوستام ارایشگاه داره خیلیم شلوغ میشه ارایشگاهش خوب پول در میاره ولی تو همون ارایشگاه با مادرش زندگی میکنه، حموم اشپزخونه اینا همه چی داره 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2740
آره خیلی... جای قبلی ای که کار میکردم چند نفر از همکارام اصلا نمیرفتن خونه، دلیلشم نمیدونستم شبا مین ...

شغل تون چی بود؟

حمام و اینا چکار میکردن؟

همشون مجرد بودن؟

شغل تون چی بود؟ حمام و اینا چکار میکردن؟ همشون مجرد بودن؟

تتو آرتیستم

حموم و این چیزا رو داشتیم اونجا، یه اتاق داشتیم کلا همه اینا توش بود

بله کلا سه نفر بودن همشونم مجرد

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
اره یکی از دوستام ارایشگاه داره خیلیم شلوغ میشه ارایشگاهش خوب پول در میاره ولی تو همون ارایشگاه با م ...

وا مگه جا خواب و اینا هست اونجا؟

مجرده؟

تتو آرتیستم حموم و این چیزا رو داشتیم اونجا، یه اتاق داشتیم کلا همه اینا توش بود بله کلا سه نفر بو ...

آها موفق باشین

برای جای خواب اذیت نمیشدین؟