2737
2734
من گربه ام که حامله بود براش ویتامین گرفتم.  بنظرم لازمـه شما هم بگیـر

چشم 

میرم میگیرم

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرع خعر تیامت     منم لرم    

😍😍😍😍 لره کجا؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2731
اینجا داخل شهر ما گربه ها رو میگیرن میندازن پیش سگایی وحشی و گرسنه سگا میگیرن گربه هارو می خورن&nbs ...

وووای چقد سنگدل باورم‌نشد

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
باید بیان شهرتونو با مردمش جمع کنن ببرن تیمارستان  ولی خرجش زیاده اونجام ک شهر نیس دیوونه خونس ...

سگ گربه و... بقیه حیون های وحشی

اینا همش باید آزاد باشند بیرون به قانون

جنگل زندگیشون رو کنن و ما کاریشون نداشته باشیم.

ما هم اگه کاریشون نداشته باشیم سگا انقد گرسنه هستن

که همیشه یه گله سگ میفتن به جون یه گربه میگرنش میخورنش 

من پسرِ ایرانم✨
نه بابا خرج کجا بود نوه هام قراره طبیعی دنیا بیان    

تا قبل اینکه با پسر مورد علاقم اشنا بشم عاشق گربه بودم

اونم اول یه پرشیم نر داشت رفت یه زنم براش گرفت حامله شد مادهه با ۷ تا بچه زندگیشو ریخته بود پای گربه هاش سونو گرافی میبرد خونه جدید میخرید براشون هر چی در میاورد خرج گربه هاش میکرد، گاهی یدونه پیامم ب من نمیداد منم خودشو با گربه هاش تنها گذاشتم😂

ازون موقع هر کی حرف گربه میزنه عصبی میشم😂

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
2740
ما استان همدانیم قشنگم

اهاا درود دورد😍 

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
تا قبل اینکه با پسر مورد علاقم اشنا بشم عاشق گربه بودم اونم اول یه پرشیم نر داشت رفت یه زنم براش گر ...

وای پشمام اون دیگ واقعا ببخشیدا ک.خل بوده  نه گربه بنده خدا من از این اداها نداره 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
فدات بشم    

خدانکنه گلم

2706