2737
2734
عنوان

کاربری منو میشناسین؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 37 پست
کدام تاپیک؟

یادم نمیاد فقط یادمه داشتم دلداریت میدادم و راهکار

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
فکر کنم ی بار در مورد کتاب کتابخانه نیمه شب حرف زدیم

اره😁

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادم نمیاد فقط یادمه داشتم دلداریت میدادم و راهکار

یادمه چه روزای نحسی بوده و چه تاپیکایی میزدم

مرسی ازت 

احتمالا یکی از دلایلی بودی که سرپا موندم🥹♥️

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2731
کدوووم تاپیک😁

نمیگم تا بترکی😂😂😂😂

یادم نیست کدومش بود ولی بهم روحیه دادی 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 

نه حافظم داغونه هیچکس یادم نمیمونه

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2740
چطوری عزیزم خوبی چخبر؟؟

سلام قربونت برم چطوری خانومی

اره عزیزم منم خوبم 

سلامتی تو چخبر 

نیستی کم پیدایی

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
سلام قربونت برم چطوری خانومی اره عزیزم منم خوبم  سلامتی تو چخبر  نیستی کم پیدایی

هستم گلم چون سه تا کاربری دارم هر دفعه با ییکیش میام البته همین اسمم....

منم با همین ارسلان ارغوان درگیرم....تو خوبی

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

اسمت آشناس برام منم همش فکرمیکنم کسی منونمیشناسه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
ن اسی متاسفانه من ندیدمت سعادت نداشتم....منو چییییی میشناسین ایا؟؟

اره اره فک کنم اسمت اشناس

هستم گلم چون سه تا کاربری دارم هر دفعه با ییکیش میام البته همین اسمم.... منم با همین ارسلان ارغوان ...

اها اره نبودی 

چطورره حالشون خوبه 

نمیگم تا بترکی😂😂😂😂 یادم نیست کدومش بود ولی بهم روحیه دادی 

انگار یه کوچولو یااادمهه

2706