2733
2739
عنوان

کیا دوست دارن خودکشی کنن؟ 🥺🫠

68 بازدید | 25 پست

واسه این که بدون خودکشی کردن از این شرایط بدی که توش قرار داریم  بیایم بیرون باید چیکار کنیم که دیگه برای  راحت شدن از زندگی به فکر خودکشی نباشیم؟ 🥆🥆💔

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم چرا نمیکنم شاید منتظرم تهش بدتر خودمو بکشم 

همه میگن درست میشه اخه کی بخدا صبر ادم بسر میرسه یروزی

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
2740
یکم صبر یکم بیخالی  یکم صحبت و راهنمایی با کسی که درکمون میکنه

والا تا حالا کسی درکم نکرده اگه درکم میکرد که به فکر‌خودکشی نمیفتادم ولی جراعتش ندارم به خاطر اینکه‌ نمیخام از نبود من دور ورم عذاب بکشن

حس‌زندگی کردن نیست😄

دقیقاا وقتی ادم تو عمرش به یکیو‌باور میکنه اما اون یه نفر گند میزنه‌به تمام باورات حالا این به کنار از اون بدتر تحقیر شدن تو‌جمع دور وریام مشکلات سخت زندگیم

من تا دیشب این فکرو داشتم ولی فکر میکنم باید عوامل این فکر من پاشن برن خودشو بکشن نه من 

فکر کنم اگه بی احساس باشم کمتر درد میکشم همیشه به فکر همه بودم به جز خودم اما دیگه نمیخام بیشتر از این شکستن خودمو ببینم دوست دارم پاشم و به موفقیت برسم اما دیگه انگیزه هام مرده

همه میگن درست میشه اخه کی بخدا صبر ادم بسر میرسه یروزی

خودکشی گناه نابخشودنیه مشکلت که از من بزرگتر نیست پایین برات میگم

توکل کن به خدا همه چی درست میشه ان شاءالله 

برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

فقط خدااااااااااا 
والا تا حالا کسی درکم نکرده اگه درکم میکرد که به فکر‌خودکشی نمیفتادم ولی جراعتش ندارم به خاطر اینکه‌ ...

سعی کن باشی بسپار دست زمان خودش درستش میکنه 

من زمانی فهمیدم که خودکشی کردم بیمارستان چشمامو باز کردم مامانمو به وضعی دیدم همون موقع گفتم غلط کردم دیگه تکرار نمیکنم

https://like.timefriend.net/17104097063508730
2706