2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ووی

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2728
به حق چیزای نشنیده

من شنیدم یه خانومی اینجا چند سال باردار نمی شد زرده خام خورده و بعد چریود هم دو روز زرده تخم‌ مرغ تزریق کرده واژن باردار شده البته تخم مرغ محلی 

من یه بار خواستم باهاش ماسک درست کنم بزارمش رو صورتم انقدر بوش بعد بود بالا آوردم همشو ریختم اصلا استفاده نکردم وای به حال اینکه بخورم

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2740
من شنیدم یه خانومی اینجا چند سال باردار نمی شد زرده خام خورده و بعد چریود هم دو روز زرده تخم‌ مرغ تز ...

نکن  ترخدا اینکارها و به عقل رجوع کن آخه زرده تخم مرغ چه ربطی به حاملگی میتونه داشته باشه اخه😭

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
دیگه از بس که دکتر رفتم و نتیحه نگرفتم به این چیز ها رو اوردم

روز اول ماه محرم روزه بگیر حاجت روا میشی منم باردار نمی‌شدم دیگه بریده بودم این راه نجاتم داد 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
من یه بار خواستم باهاش ماسک درست کنم بزارمش رو صورتم انقدر بوش بعد بود بالا آوردم همشو ریختم اصلا اس ...

منم تا حالا امتحان نکردم ولی فکر نکنم بتونم بخورم 🤢

دیگه مجبورم