2737
2739
عنوان

رفتم مهمونی خونه دختر عموم زنک زد اومدنی دوغ و ماست بگیر گفتم باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 47 پست

تو عمرم نه خودم و نه دوستام و نه فامیلم ازین مدل حاضر جوابی زشت نداریم..ولش کن... یا کم حرف شو یا بزار اومد خونت عین لین بلا سرش بیار

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر دفعه اول ، فکر کردن بهش رها کن

نه دفعه اولش نیست ، اون سری دوس پسرش منو اونو رسوند تا یه جایی ، بعد گفت برام یه اسنپ بگیرم برم حونه، اسنپ گرفتم شد ۵٠ تومن پرداخت زدم، گفت دوس پسرم تورو رسوند خونتون این جای اون نمیدم دیه 

عزیزمن وقتی حرفی میزنی انتظار جواب داشته باش

حرف بدی نزدن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
واه، خب خودتم اول  به شوخی گفتی ، اونم شوخی جواب داد. اینچیزا مهم نیست، شما که صمیمی هستین.

خوب شوخی می کنه عیچی، پولم برنمیگردونه هیچی، تشکر نباید بکنه؟؟

2740
عزیزمن وقتی حرفی میزنی انتظار جواب داشته باش حرف بدی نزدن

شما یکی براتون خرید بکنه بیاره حداقل تعارف نمیزنید بزار حساب کنم؟ حداقل تشکر نمی کنی؟؟؟؟ میگی خودت خوردی ؟ 

نه دفعه اولش نیست ، اون سری دوس پسرش منو اونو رسوند تا یه جایی ، بعد گفت برام یه اسنپ بگیرم برم حونه ...

خوب 

این شخص به نوعی تیغ زن

دودوتا زیاد میکنه به نفع خودش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
شما یکی براتون خرید بکنه بیاره حداقل تعارف نمیزنید بزار حساب کنم؟ حداقل تشکر نمی کنی؟؟؟؟ میگی خودت خ ...

راستش گفتید صمیمی هستید

و توی صمیمیت برای من این چیزا بسیار عادیه

خیلی هم خوب شد چون دست خالی نرفتید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
عزیزم خوبه ۶۰ تومن فقط خرج کردید یکم چشم دلتون باز کنین 

بالا هم گفتم مشکلم پول نیست ؟ شما بگو ٣٠٠، میگم تشکر نمیکنه یه جوری حذف میزنه که میگه دیدییی ازت کندم ، گفتم میداد هم بذنمیداشتم 

خودت گفتی اونم جوابتو داد

اونم میاد خونتون میگی بهش وسایل بخره؟

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞