2737
2734
عنوان

بنظرتون این حرفش یعنی چی؟؟؟+عکس شات

| مشاهده متن کامل بحث + 5256 بازدید | 200 پست
ای بابااااااااااااااااا آخه من خیلی دوس دارم باهاش ازدواج کنمممم

تو دوست داری اونم همینقدر شیفته است🤔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

میذاری باز؟

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس تایمی اسکرین شات میشه ازش گرفت؟

نه اصلا تلگرام اجازه نمیده

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
🤣🤣 یک لحظه یادم رفت پروفایلم چی بود امضای خودت یکم دارکه مگه دیدی تو سایت؟

عالیه  

اره یبار یکیشون انقد وحشی بود میگف چرا گفتی ل.ز به من توهین کردی من ل.زبینم نه ل.ز میخاس شلوارمو دراره انقد هار بود

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2731

[QUOTE=335833111]اره نهایت مث شوهر من اینو میفرسته🙈🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂[/QUOTE

درستش همینه

من الان با یکی حرف میزنم

بهم گفت بلیط گرفتم بیام ببینمت

گفتمش من نمیام

گفت شوخی کردم میخواستم ببینم دختری هستی سر قرار بری یا نه

تازه عکس هم ازم نمیخواد

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
اوناییم ک عکسشون پخش شد یا بخاطر عکساشون تهدید ب هرکاری شدن  شب عروسیشون عکساشون اومد رو گوشی ...

همش یاد وقیح میفتم🤣🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ای بابااااااااااااااااا آخه من خیلی دوس دارم باهاش ازدواج کنمممم

منظر باش بیاد بگیرتت 

پسر ها مثل تو ساده نیستن که با هرکی وارد رابطه شدن بگیرنش 

با هزار تا دختر هزار تا کار میکنن آخرش برای ازدواج دنبال دختر پاک و آفتاب مهتاب ندیده می‌گردن نه اینکه بیان دختری بگیرن که عکس با لباس زیرش رو فرت فرت می‌فرسته واسه پسر مردم 

همونم که هرچقدر غذا میخورم چاق نمیشم😝😅
2738

اسی سنت کمه با این رفتارهایی که میکنی و این رابطه هات به ازدواج ختم نمیشن

پس الکی براشون عکس نفرست

آینده اتو خراب نکن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
سرم درد گرفت اه

کسی که اینجا تاپیک میزنه توقع هر چیزی رو باید داشته باشه این کامنتتون توهین به همه ما بود 

عالیه     اره یبار یکیشون انقد وحشی بود میگف چرا گفتی ل.ز به من توهین کردی من ل.زبینم نه ...

🤣🤣🤣

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
یعنی میگید نمیاد باهم ازدواج کنیم؟؟😢چون عکس مورد دار فرستادم اخه خیلی دوسش دارم

تو امضات هم نوشتی عقل درست حسابی نداری🦦

چی بگم والله 

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
[QUOTE=335833111]اره نهایت مث شوهر من اینو میفرسته🙈🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂[/QUOTE درستش همینه من الان با ...

اتفاقا اون روز شبکه دو یه سریالی نشون میداد در مورد همین بود . پسره گفت من با دختری که دوست بشه عمرا ازدواج نمیکنم نمیخوام مادر بچه هام فلان باشه بلانسبت

پسرای ایرانی خیلی کم پیش میاد با دوست دخترشون ازدواج کنن اونم اگه اوپن مایند باشن وگرنه سنتی باشن که هیچی

کاربری دست دونفره
2706