2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مسخره بازی جدید آموزش پرورشـه انگار میخوایـم بچه هامونو بذاریـم حوزـه. 

عزیزم حالا قرار نیست که حافظ قرآن بدون تحصیلات معلم بشه بدو آزمون وارد دانشگاه میشه و باید تحصیلات مرتبط رو بگذرونه.. 

عزیزم حالا قرار نیست که حافظ قرآن بدون تحصیلات معلم بشه بدو آزمون وارد دانشگاه میشه و باید تحصیلات م ...

میدونم عزیزم ولی حق کنکوری هایی ک یکسال تمام درس خونـدن پایمال میشـه.شما ک حافظ قرآنـی ک باید بهتـر از این مسائل سر در بیاری

میدونم عزیزم ولی حق کنکوری هایی ک یکسال تمام درس خونـدن پایمال میشـه.شما ک حافظ قرآنـی ک باید بهتـر ...

اونیم که رفته قرآن حفظ وقتش و گذاشته مثل اینکه شما بگین سهمیه ی خانواده های شهدا یا جانباز یا سیل زده ها باعث میشه حق بقیه پایمال بشه بعدشم همین جور که در و باز نمی کنن هر کی از راه رسید بگن بفرما قطعا سختگیری و شرایط خاص خودش و داره بعدشم من کنکورم ثبت نام کردم ولی خوب بین کسی که حافظه، مربی قرآنه و تفسیر کار کرده باید یه فرقی باشه....