2733
2739

شما صبحا ساعت چند بیدار میشید؟ 

شبا ساعت چند میخوابید؟ 

برای کارای خونه چجوری برنامه ریزی میکنید؟ 

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

از اون جایی که شوهرم دیر میاد ساعت ۲ اینا میخوابیم 

خودم ۱۰،۱۱ بیدار میشم 

واسه ناهار تنهام گاری ندارم

توی طول روز فیلم میبینم خونه تمیز میکنم 

شام درست میکنم و درس میخونم 

متاهل🧿❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا صبحا ۱۱ بیدار میشم

شبا ۱۲ یا ۱ میخوابم

ازخواب که بیدار میشم کارهارو انجام میدم و یه تایمی برای پیاده روی و بعدش میشینم یه گوشه فکر میکنم شام چی درست کنم 😑

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2728

صبح ۸ بلند میشم صبحونه میخورم میرم باشگاه بعد میام دوش میگیرم ناهار میزارم شوهرم میاد ناهار میخوره ساعت ۴ میره منم ظرف هارو میشورم خونه رو جمع میکنم میرم بیرون خرید هامو انجام میدم میام شام میزارم یا شیرینی کیکی چیزی میپزم بعضی وقتا

پرنده دارم به اونا رسیدگی میکنم کارهای خونه هست انجام میدم تا شب شوهرم میاد شام میخوریم فیلم نگا میکنیم تا بخوابیم ۱ و نیم ۲ میشه

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

به نام خدا بنده هستم صبح شوشو میره منم بیدارم دیگ ار ساعت هفت پامیشم ناهار درست میکنمممم شبام دوازده میخوایبیم کارای خونه رو هم نمیکنمممم چون ادم تنبلی ام غقط نیم ساعت به اینکه شوهرم بیاد یکم خونرو تمیز میکنم با وجود تنبلی خیلی ادم فرزی ام😂😂😂😂😂

به نام خدا بنده هستم صبح شوشو میره منم بیدارم دیگ ار ساعت هفت پامیشم ناهار درست میکنمممم شبام دوازده ...

خخخخخ دمت گرم من قبلا این مدل بودم 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....