2733
2739
عنوان

بهم گفتن سیاهی🥲قلبم هزار تیکه شد....💔

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 57 پست
خب میگی سنت خیلی کمه. گفتم اگه دبیرستانی هستی با مشاور مدرسه ات صحبت کن حداقل سیبیلاتو برداری، 

مشاور مدرسه هم چندین بار بخاطر مشکلات خانوادگی رفتم

ولی گفت که مادر یا پدرت باید بیان باهاشون صحبت کنم

منم هزار بار گفتم ولی گفتن بمیری هم برامون مهم نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این طوری نگو هر چقدر عصبی و ناراحت هم باشه ما اجازه نداریم ب پدر و مادرش توهین کنیم 

پدری که دخترشو جلو بقیه میزنه خوردش می‌کنه...مسخرش می‌کنه بخاطر چیزی که دست خودش نیس...بدتر از این حرفا لایقشه...تازه من رعایت کردم....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2731
سنمو بگم می‌زنید میترکونید منو🥺🥺 سنم کمه،میترسم کاربریم بره رو هوا 

لاعقل بگو که راهنمایی هستی یا نه؟😶😐

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت.!https://harfeto.timefriend.net/17160693584635

عزیزم منم پوستم سفیده ولی بخاطر هورمونام زیر چونه ام مو داره 

موهای ضخیم 

از بس هم اصلاحش کردم و با موچین برداشتم ک کلی از اونا زیر پوستی شده و عملا پوستم سیاه شده 

گاهی داداشم بم میخنده و میگه توم مردی هستی برا خودت 

ولی خب چیکارش کنم واقعا راه حلی ندارن 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2740
ببخشید دلم نمیخواد دخترم صورتش قبل ازدواج زنونه بشه ولی هر کی هم بهش گیر بده یا توهین کنه با پشت دست ...

گلم طرز فکرتو عوض کن لطفا دیگ زمونه عوض شده 

هیچکس با اصلاح صورتش شبیه زن نمیشه با آرایش اون مدلی ک میگین میشه اصلاح ساده ک اشکالی ندارع

مادر منم طرز فکر شمارو داشت ولی این طرز فکرش منو عذاب میداد فک کن تا کلاس دوازدهمم ابرو پیوندی و سبیل داشتم و همه برعکس من صورت اصلاح کرده و مرتب .. 

🥲🥲😭

ناراحت نباش 🫂با خاله ای عمه ای کسی برو اول پشت لبتو اصلاح کن بعد کم کم صورتتو بردار

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2706