2733
2734
عنوان

من چیکار کنم؟😭

213 بازدید | 18 پست

توی خوابگاه هستم و هم اتاقیم اصلا نظافت شخصی رو رعایت نمیکنه همش لباس هاشو میزاره کنار لباس های من،حموم خیلی دیر میره مثلا من۳یا۴بار برم که این یکبار بره،خجالتی هم هستم بهش بگم،بقیه هم اتاقی ها غیرمستقیم بهش گفتن ولی خودشو میزنه به اون راه..واقعا اذیت میشم،شما بودین چیکار میکردین؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی سخته با کسی که همه چیزش برعکس توعه زندگی کنی 

خیلی خیلی زیااااد،اصلا نمیتونم، لباس همش میشورم کلی ادکلن میزنم در حدی که مانتو هامو دیر هم بشورم بو نمیده ولی میاد مانتو هاشو کنار مال من میزاره و مال منم بو میگیره و شستن مانتو ها هم خیلی سخته بخاطر بیماری پوستی هم با ماشین لباس نمیشورم، دیگه خستم😔

هر اتاقی که بری یک مشکلی هست مگه بری پانسیون وی آی پی بگیری

آخه کلا خیلی کاری با بقیه ندارم ولی این موضوع اذیتم میکنه،الان امتحان میان ترم دارم اومده لباسشو کنار لباس من گذاشته درصورتی که جا های دیگه هم هست...مال من بو میگیره مجبورم همش بشورم و وقت هم ندارم😭

از مسئولای خوابگاه بخواه بهش تذکر بدن

توی هر اتاقی یک نفر مورد داره

یکی شب ها بیدار است

من هم اتاقی داشتم تمیز و مرتب بود

ولی تا دیروقت شب نشینی داشت با دوستاش

وقتی می رفت بخوابه خوشحال می شدم.

یکهو ساعت اش با صدای بلند زنگ می زد

بیدار می شد برای درس خوندن

با صدای بلند ورق می زد

آلرژی صبحگاهی هم داشت 

و همه اش عطسه می زد صبح ها

کلا از بی خوابی دیوونه شدم اوم ترم

جای لباساتو عوض کن-اسپری خوشبوکننده تند تند بزنید تا بفهمه-

عزیزم جای لباس رو عوض کردم یعنی گذاشتم پشت تختم ،الان اومدم میبینم لباس هارو گذاشته جفت مال من درصورتی که جاهای دیگه هم هست🤦‍♀️