2737
2734
به به همشهری جووون خوووب بیااا بجنورد

دعا کنید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصفهانم

بیمارستان زهرای مرضیه

دکتر سمیره دلپاک یگانه 

طبیعی هم بودم

دکترم بسیار مهربون بودن ولی من توان درد رو نداشتم‌ و زایمان سختی داشتم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
2738
نه دولتیا که سز نمیکنن از هزار نفر ده نفر سز  میشن  خصوصی پول دادم سزارین اختیاری شدم&nb ...

سزلرین هم مشکلات خاص خودش داره الان کمردرد اینها نداری؟؟

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سه تا زایمان طبیعی داشتم بیمارستان دولتی دو تای اول سخت بود آخری دردامو توی خونه کشیدم رفتم بیمارستان زود زایمان کردم ولی اذیتم کردن کلن زایمان که راحت نمیشه ولی اگه طبیعی میخوای زایمان کنی زیاد راه برو سوره انشقاق خیلی بخون من چند روز آخر رو برای سومی دعای معراج و نادعلی هم خوندم خیلی زایمانم راحت تر از دو تا بچه اولم بود خدا رو شکر 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
سزلرین هم مشکلات خاص خودش داره الان کمردرد اینها نداری؟؟

نه ندارم تازه بعضیا هم کمر درد میگیرن اونجوری نیست 

ک دردش زیاد باشه و مشکل باشه براشون 

تو زیاد نشستنو اینا یذره کمر درد میگیرن 

سزارین نبود من باردار نمیشدم کلا😁

سه تا زایمان طبیعی داشتم بیمارستان دولتی دو تای اول سخت بود آخری دردامو توی خونه کشیدم رفتم بیمارستا ...

کدوم‌ بیمارستان ؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ندارم تازه بعضیا هم کمر درد میگیرن اونجوری نیست  ک دردش زیاد باشه و مشکل باشه براشون  ...

والا اطرافیان من تو سال های اخیر سزارین کردن اکثرا دیسک کمر گرفتن 

به چه طریقی ببهوش کردن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40