2737
2739
عنوان

یه حوله ی لعنتی خریدم میشه بیاین .

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 71 پست
۴تومن هم هست

من از اون حوله کوچیکا استفاده میکنم دیگه از این حوله تن پوش ها قیمت نکردم 😂😂

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا ...تازه اولش گفت یک و ششصد ...کلی چونه و دعوا آخرش شد این قیمت

یه کار دیگه میتونی بکنی این حوله را بزار برای پاییز به بعد ،برای فصل بهار و تابستونت از این حوله های تن پوش یزدی بخر ،هم قیمتش مناسبه و هم سبکه البته جنسش مثل حوله نیست پارچه ایه کمی ضخیمه

من خودم پارچه حوله ای خریدم  متری ۱۸۰ تومن  و خودم دوختم برام ۳۰۰تومن در اومد  خیلی خ ...

وای چه جالب ...آفرین به شما ....من همیشه بی گدار به آب میزنم ...خب اگه رفتیم بخریم بگیم پارچه ی حوله ای؟؟؟🙄

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 
2731
یه کار دیگه میتونی بکنی این حوله را بزار برای پاییز به بعد ،برای فصل بهار و تابستونت از این حوله های ...

اره دیگه .باید به فکر یه حوله باشم ...من کلا از لباس تنگ و سنگین متنفرم ....لباسام باید گشاد و سبک باشن ...همچنین حوله ام .....آخه چرا حوله ی قبلیمو پرت زدم 😤😤😤مثلا میخواستم فنگشویی کنم 

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 
پارچه حوله ای چطوریه دوختش چطوره

پارچه  حوله ای  دیگه ازین حوله های دستی که داریم  من رنگ کالباسی گرفتم  دوختم خیلی راحت بود  گوگل بزنین  دوختش رو میزاره   تازه من یقه اش رو ساده  دوختم ازیقه های حوله ها بدم میومد خیلی سنگین وضخیمه    

2738
وای چه جالب ...آفرین به شما ....من همیشه بی گدار به آب میزنم ...خب اگه رفتیم بخریم بگیم پارچه ی حوله ...

آره  تمام پارچه فروشی ها دارن  منم میخواستم بخرم  یهو به سرم زد  رفتم پارچه خریدم  دوختم  البته  ناگفته نماد  فقط قسمت کلاهش رو دادم دوستم خیاط بود باقیشو همه کارش رو خودم انجام دادم 

من حوله تن پوش قبلی را گذاشتم وقت میخوام موهامو رنگ کنم میپوشم😀

من بی‌فکر بی مخ ....کاش یکی باشه بزنه تو سرم تا حالم جا بیاد ...آخه منو چه به فنگشوییی با این گرونیها

👩‍❤️‍👨یاخواگورا 
پارچه  حوله ای  دیگه ازین حوله های دستی که داریم  من رنگ کالباسی گرفتم  دوختم خی ...

یرای حوله دستی میتونم بخرم از اینا

دوختش هم فقط دورشون تا کنم بدوزم؟

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
2706