2737
2734
عنوان

بیاین ببینین نامژدم چ گقته

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
باید از اول ثبت میکردی محضری و گرنه هر جا شوهر بگه باید بری

ثبتم میکردن شوهرش نمیومد باز دعوا و طلاق بود

این حقها کشکه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید از اول ثبت میکردی محضری و گرنه هر جا شوهر بگه باید بری

نمیدونم چی بگم بهش الان که باز زنگ زد

هنگم اصلا از حرفش

اخه مگه مامان این تنهاس که مرد بالاسرش نیست

یعنی کلا محل زندگیتون دو شهر جداست و قرار بود شهر محل زندگی شما زندگی کنید؟؟

هنگم اصلا از حرفش

اخه مگه مامان این تنهاس که مرد بالاسرش نیست...

2740
بهش بگو من روی حرف تو حساب کرده بودم اینکه اولش یک حرفی رو میزنی بعد پای عمل میرسه بهونه میاری نشون ...

هنگم اصلا از حرفش

اخه مگه مامان این تنهاس که مرد بالاسرش نیست

میگه من نمیتونم داداشمو ول کنم ، مادرمو ول کنم

هیچکس اینجا از اشناها بدردش نمیخوره، داداشم دعوا کرده با پسرعموش، عموم صد تاحرف زده بهش، رقتم بهش چی گقتم که هیچکس حق نداره کوچکترین چیزی بهش بگه‌و...

نمیدونم چی بگم بهش الان که باز زنگ زد هنگم اصلا از حرفش اخه مگه مامان این تنهاس که مرد بالاسرش نیس ...

واقعیت اینه از یک سمت اون هم حق داره اما واقعا انصاف نیست چلوی پیشرفت خودتون رو بگیره برای مادرشوهرت میتونی بهش بگی که هر ماه ازشون سر میزنیم 

هعی فعلا ب نظرم کلا هیچی نگی بهتره بذار یکم فکرش اروم شه بعد بشینین با هم صحبت کنید بگو من روی حرفت حساب کرده بودم ما به این نتیجه رسیده بودیم نمیتونیم از اول زندگیمون رو با فکر به دیگران بگذرونیم بعدا ها چی میشه پس یا... 

کلا الان بیخیالش خودتو اذیت نکن فعلا به حالت قهر یا نادیده گرفتن به نظرم جوابی نده یا بگو بعدا حرف میزنیم حضوری بشینین دو نفری حلش کنید بشنو حرف هاشو و توهم حرفاتو بزن

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
بهش بگو من روی حرف تو حساب کرده بودم اینکه اولش یک حرفی رو میزنی بعد پای عمل میرسه بهونه میاری نشون ...

لطفا راهنماییم کنین چی بگم

هم اون آروم بگیره و مطمین شه از مامانش و هم نظرش یه مقدار عوض شه

میشه کمکم کنین توی خرف زدن باهاش؟

بگو داری زیادی راجب این موضوع منفی فکر میکنی کلی آشنا هست همگی دلنگران و دوستار مادرت هستن زندگی خودمون به کمک بیشتری نیاز داره 

بگو میفهمم سختته اما متوجه باش تو دیگه مجرد نیستی تمام تلاشت و حمایت و کاری که میتونستی رو زمان مجردیت کردی کلی کمکشون کردی به فکر خودمون باش به فکر آیندمون میتونیم کم کم جدا کنیم زندگیمون رو کم کم بذاریم کنار بیان که اونا هم اذیت نشن ماهانه میایم سر میزنیم ازشون ما قراره کنار همدیگه پیشرفت کنیم نمیتونیم تا ابد مراقب همه باشیم اگه قرار باشه شروع زندگیمون با فکر به این شخص و اون شخص باشه تا ابد از جایی که بودیم بدتر هم میشیم پیشرفتی در کار نیست بگو ما به توافق رسیده بودیم بریم میدونم که سختته و فکرت اینجاست اما باید یک سری شرایط تغییر کنه نمیتونیم تا ابد خودمون رو فدای دیگران کنیم داداشت داره بزرگ میشه فلانی و فلانی هم هستن ماهم هر ماهانه میایم اینترنت و گوشی و همه چیز هست نمیریم اونور دنیا که هستیم دورادور مراقبیم 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..
2706