2733
2734
عنوان

باهم نمیسازیم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میکم وقتی خونه بابام قهر بودم حلقمو عوض کردم

یه خدا ادم با هر قهری تصمیم های

عجولانه نمیگیره،،فرض کن شوهرت بات قهر بود

این کارو میکرد،،اگه یکی از طرفین اینجوری باشن

تو قهر و لج یه تصمیم بگیرن،کلا زندکی خراب نیشه،طبق

تجربهدام میگم

2731
منت کشی نکن.کار درستو انجام بده.بشین ببین اصل مشکلتون چیه

هزار تا مشکن هست اول اینکه مغروره میشناسمش دوس ندارم برم طرفش دوم اینکه من با مادرشوهر اینا زندگی میکنم درکل اعصاب خورده همیشه سوم اینکه تا ب الان خیلی اذیت کرده ی مدت ولگردی ی مدت بیکار بود ی مدت .....هزار تا حرف نگفته

هزار تا مشکن هست اول اینکه مغروره میشناسمش دوس ندارم برم طرفش دوم اینکه من با مادرشوهر اینا زندگی می ...

بچه دارین؟

یه فکر اساسی بکن.

اگه امکانشو دارین خونه‌ی مستقل بگیرین برا خودتون

بچه دارین؟ یه فکر اساسی بکن. اگه امکانشو دارین خونه‌ی مستقل بگیرین برا خودتون

نه ندارم دارن بالا خونه میسازن بالای خونه مادرش!!!خیلی حالم بده من ب خاطرش از شهر اومدم روستا خودمو محدود کردم ی روز خوش ندیدم حلقه بخوره تو سرش

2738
اخه من قهر بودم بعد ا دستش عصبانی بودم خیلی زیاد اذیتم کرده بود الانم بمیرم نمیرم سمتش برای آشتی بزا ...

بحران رو پیچیده تر و این گره رو کورتر میکنی خواهر جونم

شجاعترین ادمها کسیه که اشتباهش رو بپذیره ، شما کار درستی نکردی جاها رو برعکس کن ببین خودت چه حالی میشی ! هیچ زندگی زناشویی در ایران و خارج از ایران با لجبازی و غرور دوام نداشته.گذشت نباشه سنگ رو سنگ بند نمیشه.به تبعات طلاق هم بیشتر فکر کن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
بحران رو پیچیده تر و این گره رو کورتر میکنی خواهر جونم شجاعترین ادمها کسیه که اشتباهش رو بپذیره ، ش ...

جاهارو برعکس کردم اگ من اینقدر اونو اذیت میکردم سه طلاقم میکرد