2737
2734
عنوان

خیلی یهویی سقط کردم.... 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 44 پست

عزیزم انشالله به زودی جایگزین میشه غصه نخور عزیز دلم

😔😔😔

به خدا نزدیک ما یک نفر دو تا پسر جوونشو تو تصادف از دست داده....

دلتو بذار پای دل مادرایی که داغ دیدن😔

انشالله به زودی خدا دلتو خوشحال کنه و دامنت سبز بشه عزیز دلم🤲🏻🌹🌹🌹 

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

منم بعد از دو سه سال باردار شدم خیلی خوشحال شدم متاسفانه تو سیزده هفته دیگه رشد نکرد مجبور شدم سقت کنم ،چقدر حالم بد بود دکتر گفت سه تا شش ماه دیگه میتونی باردار بشی اما تقریبا ۴۰روز بعد باردار شدم الآنم دخترم هشت سالشه ،ان شالله شما هم بزودی دامنت سبز میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با جون و دل درکت میکنم،دوبار همچین اتفاق وحشتناکی برام رخ داد، حتی دومین بار صدای قلبشم شنیده بودم ولی الان یه پسر سالم و سلامت دارم داره کنارم بازی میکنه، ان شاالله بزودی جاش برات سبز میشه

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
2731

عین همین تجربه رومن داشتم ولی غصه نخور

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

عزیزم امیدتو از دست نده ایشالا که زودتر دامنت سبز میشه یه کوچولوی ناز خدا بهت میده ما تو اطرافیانمون داشتیم کسی که بعد از سه تا سقط خدا بهشون بچه داده علت سقطشونم تشکیل نشدن قلب بچه بوده کلا اطرافیان قطع امید کرده بودن ولی خدا بهشون یه پسرناز داد الان می‌ره پیش دبستانی🥲 فقط توکل کن به خدا...

2740
با جون و دل درکت میکنم،دوبار همچین اتفاق وحشتناکی برام رخ داد، حتی دومین بار صدای قلبشم شنیده بودم و ...

خداروشکر که دوباره بچه دار شدی عزیزدلم ممنونم🤍

ولی حتما سونو برو، شاید فقط هماتوم دفع کردی و نی نی سرجاشه صحیح و سالم ان شاالله 

من ۲۳کیلو وزن کم کردم، با کمک متخصص تغذیه و مربی بدنسازیم، وقتی به وزن هدفم که پنجاه و‌چهار کیلو بود رسیدم به کمک مربی و رژیم عضله سازی، عضله هامو پرورش دادم و به وزن پنجاه هفت پنجاه هشت رسیدم، پوست بدنم اصلا چروک و افتاده نشده بخاطر بدنسازی، پوست صورتم چون شکسته شده بود ،رفتم متخصص پوست و فیلر زدم زیر پوستم,چون هیچ چربی زیر پوست صورتم نمونده بود، و اینکه در طول رژیمم از دمنوش زنجبیل دارچین اب لیمو و گاهی بهشون زیره و زردچوبه هم اضافه میکردم استفاده میکردم روزی دوسه بار،پنج ماه طول کشید پروسه وزن کم کردنم, چون زمانی که چاق بودم افسرده شده بودم و تو نی نی سایت میومدم تا کاربری ببینم که وزن کم کرده و من ازش یاد بگیرم چه راهی رفته،الان تصمیم گرفتم تو امضام دقیق بنویسم تا شاید کمک حال کسی که حال بد دیروز منو داره بشه،و حالش مثل امروز من عالی بشه، فقط باید خودت بخوای و اراده کنی ،بهترین ورژن خودتو بساز❤️❤️
 قشنگم من بچه رو دیدم که افتاد همسایمون ماما اومد بالا سرم و دید وگفت بچه بوده که افتاده😔

به رو دیدی یعنی چی

ول کن این حرفای خاله باجی رو

برو سونو 

ممکنه سقط نشده باشه

یا سفط باشه بقایا بمونه عفونت رحم کنی 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

حدا بهت صبر بده مدام شکرخدد کن که میتونی باردار شی خدا تجربه باردار شدن حتی به مدت کم بهت داد شکر کن مثل من نشدی ۹ ماه شکم بکشی و بچت موقع زایمان بخاطر اشتباه دکتر از بین نرفته شکر کن بزرگ شدنش ندیدی و یهو از دستش ندادی همیشه بدترین حالت رو ببین به قول خواهرم تا درخت هست میوه هم امید به دادنش هست تا زن و شوهر هستید و سالم بازم بچه دار میشید ناامید نشو ولی یه دکتر برو باز

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
2706