2737
2739
عنوان

خانما خدایش چرا ژیلت میکشید😓🙁😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5524 بازدید | 127 پست
چون تو گفتی چشم !  همه که پول لیزر ندارن !

گذشته از پول من بمیرمم نمیرم کسی لختمو ببینه🤣🫠

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه عمره صورتمو با ژیلت میزنم پوستم هیچیش نشده موهامم نه بیشتر شده نه ضخیم الکی جو ندید

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2728

چون موهام خیلی کمه بعدم فقط ژیلت دو هزاری بهم می‌سازه  چند وقت پیش یدونه خوشگل صورتی مخصوص بانوان گران مادرم برام خرید دو روز بعدش بچه هام بابا صدام میکردن چرا فکر کردید هرچی به شما نمیسازه بده؟؟

2740
یه عمره صورتمو با ژیلت میزنم پوستم هیچیش نشده موهامم نه بیشتر شده نه ضخیم الکی جو ندید

متخصصان پوست میگن شسد کردن بهترز بند انداختنت

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
با ونوس شیو میکنم

ونوس چی هست

اخه منم ژیلت میزنم🥺😢

از هرنوع اپیلاسیون و لیزر بشدت خجالت میکشم و تو تصورم نمیگنجه برم

الان ب نوره فکر میکنم از اونم میترسم بسوزم😢😥

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
عزیزم من انگشتان دستم دون دون ریز‌ میشه خیلی خارش میگیره فکر کنم اگزماس چی بزنم خوب بشه پوست کنده شد ...

حساسیت به خاک یا گیاهایا  نور خورشید نیس؟

منم داشتم

فقط باید دستکش بپوشید بیرون

الآنم هیدروکسی زین بزن التهابشو کم میکنه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
بخاطر زیبایی خودت عزیزم

چه ربطی داره با ژیلت هم پشما میرن و زیبان 

حالا چیه بریم لیزر؟ 

نه من به خاطر پولشم نه

ولی هرگز نمیتونم بذارم کسی لختمو ببینه

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم.