2733
2734
والا انگارمعما طرح میکنن.بایدبه مغزمون فشاربیاریم ببینیم کی به کیه والا من مغزم نمیکشه 🤣

استیکر خنده نزار صدای خنده های سلمان تو گوشم میپیچه 🥴

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
ببینید چقدر وقیحانه رفتار میکنه

رفتارش وقیحانه نیست

اون داره عادیسازی میکنه بنظر خودش اتفاق مهمی نیفتاده

که حتما برمیگرده به تربیت و نحوه زندگی خانوادش شاید براشون عادیه

تو تاپیکهای قبلیت نوشتی دلت تنگه و …صددرصد قصد جدایی نداری پس دنبال شکایت نباش مراقب باش احترامها هم از بین نره مخصوصا بین خانواده و شوهرت 

تو قسمت دست بلند کردن من نظری ندارم چون برام به هیچ عنوان همچین حرکتی پذیرفته نیست ولی شما با متخصص مشورت کن که چطوری ادبش کنی که تکرار نکنه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ایموجی خنده نفرستادم علامت سکوت کن بود

ولش کن اینحرفارو بگو بیا عذرخواهی کنه ازپدرت تعهد بده ادم باشه تابرگردی بعدشم برگرد اونم درست میشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

خب درخواست طلاق رو‌ جدی نگرفته

اگر مصممی با پدرت برو وسایلتم‌کامل جمع کن بیار

جواب پیام و زنگم نده

بذار پدرت با پدرش صحبت کنه

اگرم خودت دودلی  ومیخای برگردی که هیچی، پاشو برو تنهایی

و خدا برای من کافیست.....
2731
ولش کن اینحرفارو بگو بیا عذرخواهی کنه ازپدرت تعهد بده ادم باشه تابرگردی بعدشم برگرد اونم درست میشه

بابام گفته باید بری پیش دکتر دکتر بگه از سلامت کامل به سر میبری بعد میری محضر تعهد میدی

اره ایموجی براش فرستادی خنده_ولی درکل فک میکنم ادم بدی نیست بازم بهت میگم‌اگه فقط بداخلاقه درست میشه ...

شوهر منم همش میگه محبت کن بهم ولی من بلد نیستم میشه بگید محبت از نگاه مردا چیه 

2740
بابام گفته باید بری پیش دکتر دکتر بگه از سلامت کامل به سر میبری بعد میری محضر تعهد میدی

اره اینم خوبه ولی دوسش داری زیادسختش نکن‌تابراش عادی بشه نبودنت

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706