2733
2739

من خودم ازدواج مدرن رو به سنتی تا حد زیادی ترجیح میدم

ولی هرچی خواستگار داشتم همه‌اشون سنتی بودن تاحالا اصلا پیش نیومده خودم با یکی آشنا شم با اینکه تاحدی تو جامعه هم هستم کلاس میرم درس میخونم با دوستام میرم بیرون خب تو جامعه رفت و آمد دارم برای دوستام پیش میاد یکی ازشون خوشش بیاد پیشنهاد آشنایی بده ولی واسه من اصلا پیش نیومده

البته شاغل نیستم ولی از سال بعد احتمالا برم سر یه کار پاره وقت درکنار درس و دانشگاه

تو جامعه هم که هستم ۹۰ درصد موارد با دخترا سر و کار دارم کلا ارتباطم با آقایون کمه نه اینکه عمدا باشه خب واقعا کاری باهاشون ندارم

اینم بگم بجز با دوستام کلا آدم جدی‌ای هستم با هرکسی صمیمی نمیشم به سوالات شخصی جواب نمیدم خلاصه با کسی که دوستم محسوب نمیشه رسمی و جدی هستم و خب از آدمایی که این حد رو ندونن و رعایت نکنن هم همچین خوشم نمیاد

به نظرتون چرا واسه من تاحالا پیش نیومده با یکی آشنا شم؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم خودم ریزه میزه‌ام اکثرا فکر میکنن سنم کمه بچه‌ام🤦‍♀️

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
واسه من زیاد پیش اومده درخواست اشنایی ولی قبول نکردم

خب تو چه محیط‌هایی؟

با آشنایی قبلی یا نه؟

منظورم اینه

2738

چون جدی و رسمی برخورد میکنی واسه همین کسی جرئت نمیکنه بیاد جلو 

کلا دخترایی ک خوش مشرب ترن پسرا بهتر جرئت میکنن بهشون درخواست بدن

اگر دوست داری ازدواجت به انتخاب خودت باشه پس رفتارتو یکم لارجتر کن و شوخ طبع تر باش 

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻

به همین خاطر که بولد نیستی کاری به کار کسی نداری

باید توی جمع های شلوغ و ناآشنای همگی باشی توی مهمونیای جدید پر از آدم جدید برو بیا با دوستای دوستت آشنا شو برو توی گروهایی که مثلا دور هم جمع میشن شب شعر یا بازی میکنن یا همینجوری دور هم میشینن تا میتونی توی جمع های جدید برو وقتی فقط با یه جمع مشخص همش میری میای دیگه اسمش توی جامعه بودن نیست

توی گروهای شهرتون عضو شو داخل تلگرام سرچ کن با چند نفر مجازی دوست شو و بعد برو ببینشون تنهایی مسافرت برو از منطقه امنت خارج شو کاملا مشخصه چسبیدی به منطقه امن ات بعد میگی چرا برای من پیش نمیاد 

صادقانه بگم

اول باید دوستی کنی تا به مدرن برسی

ولی باید چند نفرو انتخاب کرد که بگیر باشه؟

یهو میبینی بعد  5 سال با دنفر بودی...

اگه خواستی با کسیم دوست بشی

بعد از یک هفته از رفتارش مشخصه که طرف واسه دوستی میخوادت یا ازدواج

چون خودت مدلت سنتیع چجوری باهات اشنا شن وقتی رسی و جدی هستی ازداجای مدرن تو دانشگاه کار پارتی کوه ...

از کی تاحالا رسمی بودم و با هرکس و ناکسی صمیمی نشدن شدن سنتی بودن؟

ببخشیدا ولی من برای خودم ارزش قائلم و حد و حدود خودمو دارم و نداشتن اینا رو مدرن بودن نمیدونم

نمیدونم ولی غیر سنتی ها همه جوره باید همه ی مراحل و خودشون جلو برن از آشنایی و شناخت و روابط عمومی بگیر تا چیزای دیگه مامان دوستم حتی نمیخواست بهش جهاز بده تو هیچی هم کمکش نکرد همشم غر میزد