2733
2734
شوهرش یه مرد نازنین و زحمت کشه 😭😭😭😭

بهش بگو 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم‌چرا یهو پاک شد 

عنوان تاپیکت چی بود یادم رفته

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2731
دوستم ازم خواست با دوست پسرش اینا بیرون بیرم یکی هم برا من بیاره برا دوستی من شوهر دارم 

خاک . چند وقته می شناسیش ؟ همیش اینجوری بوده ؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
میخواستم به یه نی نی سایتی برم کافه 

آهان 😊 آره

میگم ببخشید بالاخره متوجه نشدم اون آقا بود؟!

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2738
واقعا وقاحت رو از حد گذرونده اگه دوست من اینکاررو بامن بکنه رسما جرش میدم

خیلی حالم گرفته اس همش حس میکنم چرا منو اینجوری دیده که میرم باهاش

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
از بچگی میشناسمش اصلا اینجوری نبود بچه هم داره شوهرش مرد خوبیه 

میخاد تورو هم تو کثافت کاری شریک کنه ک بعدا اگ کسی فهمید بگن اینم بوده و فلان .دیگه جواب سلامشم نده

آهان 😊 آره میگم ببخشید بالاخره متوجه نشدم اون آقا بود؟!

بچه ها میگفتن یارو مرده ولی کسی نیومد کافه عزیزم ! نمیدونم به سرم زده بود چرا اونکارو کردم! 

میخاد تورو هم تو کثافت کاری شریک کنه ک بعدا اگ کسی فهمید بگن اینم بوده و فلان .دیگه جواب سلامشم نده

دیگه هیچ رابطه ای باهاش نمیخوام داشته باشم از صدجا بلاک شد

خیلی حالم گرفته اس همش حس میکنم چرا منو اینجوری دیده که میرم باهاش

نه عزیزم اون رو شما حساب بدی باز نکرده دنبال یه پایه میگشته واسه بعدا که خدا روشکر شما هم ردش کردی میخواسته یه تیر تو تاریکی پرتاپ کنه تیرش به سنگ خورده

بچه ها میگفتن یارو مرده ولی کسی نیومد کافه عزیزم ! نمیدونم به سرم زده بود چرا اونکارو کردم! 

آهان پس نیومد که ببینیش

شمارشم نداده بود؟!

2706