2737
2739
عنوان

ریزش مو

32 بازدید | 7 پست

سلام خانوماااا

لطفا هرکس میتونه و تجربه ای تو این باره داره به من کمک کنه

خواهرم ۱۷ سالش هست سنش پایینه

ریزش مو شدید داره طوری که حیوونکی نمیتونه حتی موهاشو دو دقیقه باز بزاره همش موهاش میریزه

کل خونه پر مو میشه برا اینکه خجالت نکشه همش مجبوره موهاشو ببافه 

هر دکتریم بردمش ازمایشم گرفتن ازش هیچیش نیست

شامپوش عوض شده مراقبتم داره موهاشو سفت نمیبنده نمیشکنه موهاشو ولی نمیدونم دیگه چیکار کنه خیلی غصه میخوره مراسم داریم نزدیکیا امروز با غصه میگه ابجی بارم قراره موهامو ببندم نمیتونم صاف کنم بندازم دورم

کلی دلم براش سوخت

کسی بینتون راه حلی چیزی داره بگه لطفاااااا🙏✨✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تیروییدمم کم کار بود اینطور بودم

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

اینا تجربیات خودمو دوستام هس که میگم نتیجه بخش بوده 

اینکه چون ریزشش شدیده کارای تهاجمی تر بابد انجام بده برا قطع ریزشش بره مزوتراپی انجام بده برا رویش پی ار پی درکنار اینچیزا امپول بیوتین بپانتین المانی که تا دوناه هفته ای یبار بزنه خیلی تاثیر داره روغن تراپی تنجام بده بره عطاری باتوجه به طبعس میگه چه روغنی خوبه 

من خودم هروز قرص اهن خوردم ما هفته ای یبار ویتامین دی قرص مکملم فولیکوژن نیخورم خیلی تاثیرش خوب بود با اب داغم وقتی میره حمام سرشو نشوره

من تیروییدمم کم کار بود اینطور بودم

این مشکلی نداره

یه عده میگن به خاطر سنشع 

والا مام ۱۷/۱۸سالمون بود دیگه از این چیزا نداشتیم

یه عده میگن به خاطر ابه اب مصرفی بی کیفیته

موندم چیکار کنم طفلی بچه

اینا تجربیات خودمو دوستام هس که میگم نتیجه بخش بوده  اینکه چون ریزشش شدیده کارای تهاجمی تر باب ...

مزوتراپی رو خیلی تعریف میکنن

بهش میگم میگه اخه من از الان اینجپری بخوام موهامو نگه دارم باقی عمرم میخوام چیکار کنم

دکترش بهش بیوتین داده 

میزنم بهش هر هفته 

خیلی ممنونم از نظرتون دوست عزیز✨🙏

2740