2737
2739

فردا مادرشوهرم وخواهرشوهرم اینا دارن میان خونمون گفتن برامون سیرابی بپز منم تاحالا نه تمیز کردم نه پختم تو رودرباستی قبول کردم حالا الان اینو چجوری خوردش کنم شستمش کامل ولی نمیدونم چجوری خرد کنم بوش میخوره بهم حالم بد میشه من فقط امادشو خوردم دوست داشتم خودم درست نکردم تاحالا

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید میگفتی نمیتونی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

تمیزه دیگه برش بزن ۱۰در۱۰بریز توقابلمه پیاز،وادویه هم میخوادتمام میخوای بهترشه اول بزار یکربع بجوشه کفش روبگیر دوباره بزاربجوشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

اینک تمیزه بابا فقط تیکه کن 

هنوز کثیف  تازه ندیدی 😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2738
آماده بخر براشون، بیکاری بخدا

دیگه خریده باید بپذم  ای خدااا بو میده

منم متنفرم ولی مامانم میاد میندازه تو قابلمه در حال جوش یه قاشق سرکه می‌ریزه سفید مثل برف میشه تمیزش می‌کنه با چاقو و بعد اون تکه ها مربعی کوچیک می‌کنه 

البته اکثرا با گوشت یا پاچه خالی بار می‌زاره 

من کلا نمی‌خورم 

ولی شما تو اینستا یا نت بزنی بهت دستور بهت میده 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

اول ک نباید قبول میکردی کاری ک تا حالا نکردی چون ب قول خودت خیلی چنده

اما مامانم یبار میزاره بپزه ی ی رب ک پخت ابشو خالی میکنه،دوباره آب میریزه پیازم ریز خورد میکنه با نمک و فلفل سیاه و سیر میزاره بپزه

تنیزه دیگه برش بزن ۱۰در۱۰بریز توقابلمه پیاز،وادویه هم میخوادتمام میخوای بهترشه اول بزار یکربع بجوشه ...

داخلش اینجوریه چیکارش کنم

واقعا چرا وقتی میخوان بیان غذا رو تعیین می کنن

نمی فهمم واقعا

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم

با قیچی مخصوص آشپزی خوردش کن تقریبا ۱۰ سانت در ۱۰ سانت بعد بریز تو قابلمه آب سرد بریز روش جوش که اومد آب رو خالی کن دوباره آب بریز دوبار سه بار اینکاررو انجام بده بعد پیاز پوست بگیر با برگ بو و سیر بذار بپزه زردچوبه اصلا نزنی ولی نمک اخراش بریز با فلفل سیاه