2733
2734
عنوان

باردارم یا نه....

96 بازدید | 13 پست

سلام دوستان روزتون بخیر 

در خصوص این چند روز و حالت های که داشتم 

ورم پشت پلک و کل صورتم زیاد شده 

خیلی زود ضعف میکنم،کسل و بیحالم،دائم خوابم میاد و هوس ترشی میکنم.احساسات و عواطف تغییر کرده

میترسم از اینکه باردار باشم

ممکنه باردار باشم؟

ممنون میشم از دوستان عزیز اگر تجربه ای مشابه دارن راهنماییم کنن

بی بی چک بزن خودتو راحت کن .

آره ممکنه باشی

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اینا ملاک بارداری نیست 

رابطه محافظت نشده داشتید؟؟

ازپریودیت گذشته؟

یه تست بزن خب 

بعدم به این زودی که ورم نمیکنی

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

از موعدت گذشته؟ سینه هات سنگین و حساس شده؟ حالات پریودی و داری؟ اگه اره بارداری 😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

از این علائمی که گفتی خواب آلودگی و کسلی جزش هست. بقیه علامت ها زیاد دقیق نیست.

من سر بارداریم چند روز بعد اقدام همش خوابم میومد. خیلی کسل  بودم . پایین کمرم بشدت درد میکرد. دیگه علامتی نداشتم تا ماه دوم که دیگه ویار گرفتم و هیچ غذایی نمیتونستم بخورم

2740
بی بی چک فعلا زده منفی  من دو فروردین تاریخ اخرین پریودم بوده اما سیکلم ۲۵ روزه ست یعنی باید ۲ ...

فردا دوباره تست بزن 

اما تست زده منفی یعنی نیستی

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
عزیزم اینا ملاک بارداری نیست  رابطه محافظت نشده داشتید؟؟ ازپریودیت گذشته؟ یه تست بزن خب  ...

جلوگیریم به شکل طبیعی بوده 

در خصوص پریودم باید بگم من دو فروردین تاریخ اخرین پریودم بوده اما سیکلم ۲۵ روزه ست یعنی باید ۲۷ ام میشدم و هنوز نشدم

بی بی چک فعلا زده منفی  من دو فروردین تاریخ اخرین پریودم بوده اما سیکلم ۲۵ روزه ست یعنی باید ۲ ...

به علائم باشه همه علائم دارن یا باید بری آزمایش بدی یا بی بی بزنی الکی خودتو خسته نکن 

منم پایین کمرم این هفته خیییلی درد میکرد

پس احتمالش زیاده‌هرچی خیره.

برا منم دعا کن باردار باشم.

تاپیک اخرم عکس بی بی چک گذاشتم میشه ببینید نظر بدید هاله داره یا نه؟

راستی شما اگه نزدیک موعدته بی بی بزن مطمئن بشی