2733
2739

می خوام از داستان خودم شروع کنم …..

رک هم سر اصل مطلب میرم

من پدر خوبی ندارم و نداشتم

علی رغم اینکه جلوی ادمای اطرافم نقش بازی می کنم که پدرم همیشه پشتمه

پدرم هست یعنی مشکلاتم حل میشن و …

اما پشت این ظاهر

پدریو دارم که انگار از احساس هیچی بلد نیست

هیچ وقت زمانی که اسیب دیده و شکست خورده و ناراحت بودم درکم نکرد، بغلم نکرد، نگفت بابا من کنارتم درکت می کنم…

نگفت بابا من اینجام

نگفت اره بابا من درکت میکنم حق داری ناراحت باشی

هر موقع ازش خواستم بغلم کنه وقتی نیاز داشتم به اغوشش یا کم شدن غمم ، فقط یه بغل ساده هاااا

میپیچوند و فوری میگفت کار دارم و میرفت

یا میگفت اه الان نمی خوام….

و من هیچوقت نتونستم وقتی ناراحت بودم و دل شکسته اون اغوش رو تجربه کنم

این ادم هیچی از پدر بودن نمی فهمه و نفهمید

و تا مشکل برام پیش میاد و درگیر مشکلم میشم

از کنارم میره و میگه : وای الان انرژی منفی میگیرم و …سریع ترکم می کنه

من همیشه بدون پدر سختیامو، شرایطمو، تنهاییامو و روزای پر از دردمو به دوش کشیدم

برای همین فقط نماد پدرو برام داره

این ادم به ظاهر پدر انقدر خودخواهه که فقط ارامش و حال خوب خودش براش مهمه….

انقدر خودخواهه که وقتی نیاز به پول داشتیم حاضر نشد پاشه بره سرکار و از نظرش کارای سطح پایین عاره 

این ادم به ظاهر پدر فقط یه زمان خوش و خوب‌میبینش اونم موقعیه که مسافرتی دارید میرید که خرجش با اون نیست

و من هیچ وقت از عمق قلبم حس نکردم پدر دارم

چه بسا یه وقتایی ارزو می‌کردم پدر نداشتم

و خودم و مامانم تنها می بودیم….

می دونی اولین عشق و اولین مردی که یه دختر تو زندگیش تجربه می کنه عشق پدره….

پس دختر خوب

خانوم محترم 

اگر شوهرت دوست پسرت پارتنرت 

عصبیه ، خودخواهه، بی مصرفه، تنبله، متکبر و مغروره و تنها کاری که بلده اینه که به خودش بنازه و خودشو برتر از همه بدونه

از این ادم برای دختر/پسر اینده ات پدر در نمیاد

از این ادم برای تو همسر در نمیاد

از زندگیت حذفش کن

باهاش ادامه نده

نزار اون ادم سمی از تو و بچه هات یه ادم عقده ای بسازه….

نزار دخترت با این حس بزرگ شه که همه مردا 

تنفر برانگیزن و با هیچ مردی نمیشه ادامه داد…

نزارید بشه یه نفر مثل من…….

می دونید کل این سالای زندگی این درد فقط تو قلبم بوده و اینجا چون کسی منو نمیشناسه و دیگه صبرم لبریز شده تونستم به زبون بیارم؟؟

«زیبایی»مجموعه‏ ای از اجزاییه که آنچنان با هم هماهنگ هستن که نیازی نیست چیزی دیگه ‏ای بهشون اضافه بشه، برداشته بشه و یا جایگزین بشه و این چیزیه که تو هستی؛ تو زیبایی🧡

💔💔💔💔

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

من دختر گرانبها رو خوب میفهمم

از عمق قلبم

چون منم یه جاهایی فحش شنیدم ازش

یه جاهایی پشتم خالی شد

یه جاهایی قلبم شکست

دلیلشم اینه اولین عشق زندگی یک دختر پدرشه

و شکست در این عشق

یعنی ……

گاهی فقط میمونم که چطوری این عقده هارو

این حسای تلخی که بهش دارمو

این مشکلات رو از درون قلبم ببخشم 

و فراموش کنم

گاهی برای من بخشش سخت ترین کار دنیا میشه

«زیبایی»مجموعه‏ ای از اجزاییه که آنچنان با هم هماهنگ هستن که نیازی نیست چیزی دیگه ‏ای بهشون اضافه بشه، برداشته بشه و یا جایگزین بشه و این چیزیه که تو هستی؛ تو زیبایی🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دختر گرانبها رو خوب میفهمم از عمق قلبم چون منم یه جاهایی فحش شنیدم ازش یه جاهایی پشتم خالی شد ...

متاسفم عزیزم 🥲 

درکت میکنم ... 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731
متاسفم عزیزم 🥲  درکت میکنم ...

🙂 زندگی برای بعضی از ادما خیلی ناعادلانه است نه؟

🙂 زندگی برای بعضی از ادما خیلی ناعادلانه است نه؟

بیشتر از چیزی که فکرشو بکنی

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

عالی بود 

بذار یه ذره جدی صحبت کنیم.تمام اینها قبول ولی درحال حاضر مسیولیت شما اینه که روانشناسی برید و تمام آسیبها رو به حداقل برسونید.قبول؟

شاید به این نتیجه برسید که تربیت پدرتون مشکل داشته و ایشون خودش خودش رو درمان نکرده.دس شما این چرخه معیوب رو ادامه ندید‌.موفق باشید

2740
حالا برای من برعکسه،البته دخترم کوچکه،با اینکه جونم بسته بهش ولی😬😬

می دونید اقا…. 

حتی تو کوچیکی هم خاطراتی که ادم از پدرش داره فراموش نمیشه… مثلا من هنوز که هنوزه کتکی که تو پنج سالگی خوردم صدای صدای فریاداش سر مادرم یادمه….

من خوشحالم که برای شما برعکس من و پدرمه

و عمیقا برای دخترتون خوشحالم :)

خواهش می کنم همیشه اغوشتون به روش باز باشه

و‌ مثل من درد نکشه💔

عالی بود  بذار یه ذره جدی صحبت کنیم.تمام اینها قبول ولی درحال حاضر مسیولیت شما اینه که روانشنا ...

هر از گاهی پیش روانشناس میرم

سعی می کنم بیشترش کنم حد اقل هفته ای دوبار….

می دونید اقا….  حتی تو کوچیکی هم خاطراتی که ادم از پدرش داره فراموش نمیشه… مثلا من هنوز که هنو ...

نه بابا 

اینو به شوخی گفتم وگرنه یک لحظه هم دوریش مساوی با مرگه برام

میدونی خیییلی حسوده !!

به مادرش که محبت میکنم خیییلی بدش میاد ازم،قشششنگ معلومه ،حتی میاد جدامون میکنه 

حالا با پسرم که عادی هستم ،پسرم شدیییدا دوستم داره

عجیبه نه؟

🧔اقا هستم
می دونید اقا….  حتی تو کوچیکی هم خاطراتی که ادم از پدرش داره فراموش نمیشه… مثلا من هنوز که هنو ...

در ضمن اونقدری که مادرش دعواش میکنه یک صدمشم من نمیکنم ،ولی مادرشو خییییلی دوست داره 🤦

🧔اقا هستم
نه بابا  اینو به شوخی گفتم وگرنه یک لحظه هم دوریش مساوی با مرگه برام میدونی خیییلی حسوده !! ...

منم پدرم همون طور که برای من خوب نبود

برای برادرم هم خوب نبود 

ولی من دوستش ندارم

اما برادرم هنوز دوستش داره و از درون قلبش علی رغم اسیب هایی که دیدیم بخشیدتش

شاید به خاطر اینه که روحیه دخترا حساس تره

و دوست دارن احساس تعلق داشتن رو تجربه کنن

و اینکه دخترا خیلی سخت فراموش می کنن