2733
2734

من ترم اول با یه اکیپی بودم بعد یه چیزایی دیدم ازش دیگه طرفشون نرفتم الان با یه نفر دیگه دوستم که اینم مثل من تو هسچ اکیپی نیست این دو گروه اوایل خیلی خوب بودن همه جا میرفتن یکبار نمیگفتن توهم بیا حالا که دعواشون دراومده با اون اکیپی که قبلا بودم همش میان همش سمت من منم رو نمیدم احتمال میدم میان که با من خوب بشن یا حتی نگرانم منم بندازن تو دعواشون من اصلا سمتشون نمیرم ولی اون دوستم که مثل من توهیچ اکیپی نیس همش سمتشون میره چطور رفتار کنم وسطشون نباشم ترم ۶ ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترم۶که انقدبچگانه رفتارنمیکنن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

تا قبل از اینکه وارد داشنگاه بشم فکر میکردم بچه بازی ها مخصوص دبیرستان و راهنماییه اما الان داشنگاه یک سور زده به اونا 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد