2733
2734
عنوان

اونایی که الویه و سالاد ماکارونی تعداد زیاد بادین میاین لطفا😁

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 71 پست
تولده آخه نمی‌خوام خیلی ساده باشه  پیشنهاد دیگه دارین جای یکیشون بذارم؟

بنظرم منم دو تاسرد جالب نیست، بجاش میتونی سبموسه، کشک بادمجون، لازانیاو...  درست کنی

لطفالایک نکنید،ممنون

برای ۴۰ نفر ۷ الی ۸ بسته ماکارونی میخای حداقل 

و دیگ بزرگ هم باید داشته باشی 

سینه مرغ هم حداقل ۱۰ الی ۱۵ تا 

خیار شور حدود ۶ الی ۷ شیشه بزرگا 

نخود فرنگی هم یه ۷ تایی میخای 

ذرت هم ۴ تا قوطی 

مایونز هم حدود ۶ الی ۸ تا سس مایونز از اون تیوپی ها

هویج هم اگه دوس داری بریزی حدود ۱۵ تا میخاد متوسط 

نمک و فلفل و آبلیمو هم ب اندازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید توی روغن سرخ کنم یا توی فر هم میشه؟ میشه دستور دقیقشو بگی

نه روی گاز ،البته با فر هم میشه

اول سیبزمینی رو نگینی کن سرخ کن بردار ،توی همون روغن پیاز داغ کن ،گوشت چرخکرده یا همراه با سویا سرخ کن ،فلفلدلمه هم نگینی بریز توش،دوست داشتی قارچ و هویج پخته هم میشه ریخت،نمک و ادویه ،آخر هم کمی رب و دارچین.بزار کنار سرد بشه

بعد خمیر چونه از نانوایی بگیر ،اندازه ی یک توپ کوچیک بردار تو سینی بازش کن از مواد بزار و ببندش، مثل کتلت که درست میکنی کامل توی دستت پخش کن ،همه رو که آماده کردی ،روغن بریز داغ که شد تند تند بزار تو روغن و سرخ کن

موادش که پخته هست فقط میخواد خمیر طلایی بشه

هر ۳ تا خمیر حدودا ۱۲ تا ۱۳ تا پیراشکی میده

من تجربه خودمو که همه دوس دارن اینه که سیب زمینی تخم مرغ تو سالاد ماکارونی نریز ،ژامبون مرغ،خیارشور ،کنسرو مخلوط هویج نخودفرنگی ذرت سالادتو خوشمزه و خوشرنگ‌میکنه  و مایونز مهرام و ماکارونی پیچی

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2731
برای ۴۰ نفر ۷ الی ۸ بسته ماکارونی میخای حداقل  و دیگ بزرگ هم باید داشته باشی  سینه مرغ ه ...

خوشگلم آخه سالاد ماکارونی تنها نیست کنارش الویه هم هست

برا این میگم هفت هشت تا بسته خیلی میشه نمیشه؟

خوشگلم آخه سالاد ماکارونی تنها نیست کنارش الویه هم هست برا این میگم هفت هشت تا بسته خیلی میشه نمیشه ...

بنظرم بین سالاد ماکارونی و الویه یکیو انتخاب کن من جات باشم الویه رو خط میزنم چون درست کردنش سخت تره

هیچ چیز دائمی نیست

سمبوسه هم میشه درست کرد ولی خشکه دیگه

یه نصف رب رو با فلفل قرمز و آبلیمو و آب جوش مخلوط کن بزار یکمی بجوشه طعم بگیره،رقیق تر باشه مثل سس بیرونی ها

بریز داخل سس خوری شیشه ای ها یا قوطی های سس

بزار روی میز

میتونی از این سس تکی ها هم دونه ای از بیرون بگیری

2740
خوشگلم آخه سالاد ماکارونی تنها نیست کنارش الویه هم هست برا این میگم هفت هشت تا بسته خیلی میشه نمیشه ...

اگه کنارش الویه هم داری موادتو کمتر کن

اگه الویه رو بصورت ساندویچ میخای بدی،این موادی ک‌گفتمو نصف کن تو هر بشقاب یکم یکم بکش چون الویه هم میخای بدی 

ولی یچیز گرم بدی بهتره چکن الویه سرده خیلی

باز الویه ماندگاریش بیشتره

سالاد ماکارونی خب خمیر میشه ،بافت و ایناش رو از دست میده تقریبا ولی الویه تا دو سه روز میمونه

اگه سن بالا دارید داخل مهمان ها 

یه کمی سوپ جو درست کن کاری نداره

پیاله ی یک بار مصرف بگیر از اون کوچیک ها بزار کنار کاسه های سوپ 

نیم کیلو جو پوست کنده رو بشور خیس کن از شب قبل

بعد آب بزار جوش بیار بریز تو آب ،حداقل سه چهار ساعت بپزه لعاب بده ،آخر پیازداغ رو با ادویه و رب بریز توش ،مرغ ریش شده و هویج نگینی هم بنداز ،اگه عصاره ی مرغ الیت هم داشتی سه چاار تا بریز توش ،خیلی خوب لعاب میده

بعًی ها الویه دوست ندارن

سوپ رو میتونی از روز قبل بپزی بزاری یخچال،فرداش گرم کنی

پیراشکی ها رو هم شب آماده کن ،فرداش گرم کن فقط

سس رو هم شب حاضر کن

الویه با مرغ درست میکنم

ماکارونی رو هم با سینه مرغ نگینی خورد شده درست کن و قارچ

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑