2737
2734
عنوان

با شوهر احمقی ک پول مادرم نمی‌ده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2116 بازدید | 90 پست
زندگیت خراب نکن.با لحن درست اروم احترام و تن صدای پایین باهاش حرف بزن.نرمش کن میده.بگو مامانم خیلی ا ...

والا منم با ملایمت گفتم پولشو بده باید برج سه اولش خونه خالی کنه اما میگ مگه ب من قرض داده باید پول قرض خانواده خودم رو بدم

تا الان اینجوری نبود الان حدود دوساله اینجوری شده تو این دوسال هم از کسی پول نگرفته بودیم 

سخت باور کردنش اخه ادما یهو اینجوری نمیشن خودشون رو نشون میدن کافیه ما چشامونو باز کنیم

فک کنم راهی جزفروختن گوشی ندارید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت باور کردنش اخه ادما یهو اینجوری نمیشن خودشون رو نشون میدن کافیه ما چشامونو باز کنیم فک کنم راهی ...

تو این دوسال خیلی اتفاقا افتاده من خواستم طلاق بگیرم اونم کلی از من شکایت کرده متاسفانه یک دفعه رنگ عوض کرد

2731
سخت باور کردنش اخه ادما یهو اینجوری نمیشن خودشون رو نشون میدن کافیه ما چشامونو باز کنیم فک کنم راهی ...

گوشیم تنها راه دلخوشیمه از این زندگی بیزارم بخاطر پسرم برگشتم بدون گوشی چجوری زندگی کنم 

2738
والا منم با ملایمت گفتم پولشو بده باید برج سه اولش خونه خالی کنه اما میگ مگه ب من قرض داده باید پول ...

ی چند روز بهش نگو.اسم پول نیاز.ی نامه درست درمون براش بنویس بگو ک من ازت انتظار ندارم تو همیشه تکیه گاهم بودی و بیا ب خوبی حلش کنیم مردا مثل بچه ها میمونن قدرت ذهن ندارن فوری هم گول میخورن. تو نامه بگو پول بده اول ازش کلی تعریف کن و خوبیاش بگو بعد اسم‌ پول بیار

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
ولی مردا چقدر بدبخت شدن ها. یعنی برا پول پیش خونه باید قزض کنن!!!!این چ زندگیه سگ توش 

اون من رو برده بود ی شهر دور از خانوادم خونه اجاره کرده بود برا همین براش مهم نیود من پول جور کردم تو شهر خانواده هامون خونه اجاره کردم تا اون اومد

2706