2733
2734
عنوان

برادرخودتون میبود میگفتید کدوموبگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 77 پست

چرا برادرتون دو بار ازدواج کرده 

قطعا مورد دوم چون شرایطشون به هم نزدیک تره 

حداقل موقع دعوا نمیتونه دوبار ازدواج کردن برادرم رو تو سرش بکوبه

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکدوم که به دهن بزی شیرین بیاد

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

قطعا گزینه دوم 

ولی مشکلش فقط همینه که دوبار تو عقد جداشده

من🙋🏻‍♀️ یه دختر اسفندی ام⛄❄ شیطون و خوشخنده 😍😜 عاشق آشپزی ونقاشی ام🦋 همیشه یادت باشه برای هدف زندگیت باید بجنگی تابهش برسی
2731

برادرت 40سالشه واقعیت اصلا به مورد اول فکر هم نکنید 15سال اختلاف سنی اصلا جالب نیست 

مورد دوم هم خیلی مشکوکه زود تصمیم نگیرید هرچند که دلیل طلاق هم برادر شما هم اون خانوم باید روشن بشه دیگه دوبار جدا شدن چیزی نیست بشه راحت ازش عبور کرد یکم دقت کنید کاش برادرتون خودش انتخاب میکرد کسی رو 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
علت دوبارجدایی برادرت چی بوده؟البته که مورد دوم .دختر۲۵ساله مجرد برای مرد ۳۹ساله مطلقه یکم بالانیست؟ ...

قبل از مورد دومی داداشم ۳سال دنبال مورد اولی بود تا بلاخره تونست راضیش کنه حالا که با دومی آشنا شده میگه دومی منطقی تره براش واولیو نمیخواد ولی اولی وابستش شده وول کن نیس

میگه لوس نیست

نوشته لوسه و انگاری پخته نیست 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

مورد اولی به نظرم کلا کنسله از دختر لوس خوشم نمیاد اونم برای سن داداش شما..اختلاف سنیشون هم زیاده ممکنه به مشکل بخورن

ولی روی مورد دوم حتما میشه فکر کرد  هم پختس هم زیبا هم خانواده دار و تحصیل کرده

سنش هم بیشتر میخوره به داداشت

ولی باید علت دوبار جدایی برسی شه نه فقط برای خانم برای هر دو طرف

به نظرم باهم یه مشاور ازدواج برن علت جدایی هارو بگن و ببینن چقدر باهم تفاهم دارن

قبل از مورد دومی داداشم ۳سال دنبال مورد اولی بود تا بلاخره تونست راضیش کنه حالا که با دومی آشنا شده ...

برادرت کلا مرد زندگی نیس 

۳ سال یکیو خواسته تا دومی پیدا شده رفته سراغ اون 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2706