2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسمه همون حنای بی رنگه میتونی حنارو نذاری اما حنای بی رنگ ک همون وسمه بخر

وسم‌های که رنگ داره اونم سیاه میکنه اگه اشتباه نکنم. حنای رنگ دار همونه که رنگ قرمز میزنه به دست؟

2731
اشکال نداره عزیزم ولی در کل من هر چی ضد ریزش می‌زنم بیشتر میریزه😁

من تجربه اسی رو داشتم 

به اختراع خودم 

حنای بی رنگ روغن زیتون روغن ارگان زرده تخم مرغ دوتا محلی رو میزدم به موهام در هفته یکبار 

یعنی موهام به قدری زیاد شده بود 

هر جا میرفتم ازم میپرسیدن 

الان دکلره دارم میترسم خشک بشه بریزه 

از طرفیم میخوام برم پروتیین کنم موهامو میگن اگر ۶ماه قبل حنا گذاشته باشی پروتئینه جواب نمیده 

2740

نکته همونجاست که آز دادی هیچیت نبود برا منی که کیست دارم یا ریزش مو هورمونی اینکارا ج نمیده

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
واقعا😑😐

آره 

وسمه کم‌بزن

برو بخون تو خود طب سنتی هم‌میگه 

مثل اینکه این دوستمون کم میزنه کم هم می‌ذاره رو سر بمونه 

ولی معمولا میگن حنا و وسمه ب میزان مساوی+هر کدوم از اون یکیا ب میزان ی قاشق بریزی بذاری دو س ساعت تو دمای اتاق بمونه بعد مث رنگ بذاری رو موهات بعد چهار ساعت بشوری 

شامپو هم نمی‌خواد چون خود حنا پاک کنندس 

از طرفی وسمه نمیذاره موها رنگ حنا بگیرن یا حداقل مشکی بشن 

هفته ای ی بار هم باید انجام بشه 

این دستور کلی هستش 

چون طبع سر و‌طبع این مواد باید در نظر گرفته بشه 

اینا رو هم دیروز بعد تاپیکم خوندم😁

راستی خانوم ها یه شامپو بهم داد شامپو سبغ واقعا عالیه خداشاهده من تمام موهام درامده خاستم بهتون کمک ...

چند روز یه بار این موادو بزنیم؟

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
نکته همونجاست که آز دادی هیچیت نبود برا منی که کیست دارم یا ریزش مو هورمونی اینکارا ج نمیده

کدوم هورمونته؟

حنا خاصیت محکم کنندگی ریشه مو داره 

می‌ریزه ولی ب جا صد تا پنجاه تا 

فرصت داره موها برگردن