2733
2734
عنوان

چیه این نسل جدید :)))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 111 پست

بگید فضای مجازی و.......اما من میگم فقط دلیلش پدر مادر بیشعوره        خونه ما ی محله آروم و خلوته  خیابون پشیمون که پرنده پر نمیزنه من خودم جرآت ندارم پیاده از خیابون پشتی رد شم بس که خلوت و سوت وکوره امروز صبح با ماشین از اون خیابون آمدم ی پسر بچه ۳ ساله تنها داشت از کنار خیابون میرفت اونقدر بی خیال بود که مطمئن بودم گم نشده    سوال اگه با وجود خلوتی وجود سگهای ولگرد و زباله گردها و معتادها و ساختمونهای نیمه کاره و.....اتفاقی برای بچه ۳ ساله بیافته دلیلش دوره زمونه وفضای مجازیه؟؟ باور نمی‌کنید از کنار جدول خیابون رد میشد فقط سر و گردنش بالاتر از جدول بود اصلا کوچولوییش برام جلب توجه کرد

من 20 سالمه ولی ی بار تو ی گپ بودم یه دختره ۱۲ ساله ام بود نمیدونین چ فیلمی بود میگفت برادرم ...

خب کسی منکر دروغای مجازی نمیشه 

ولی بچهارو داریم میبینیم از نزدیک 

اقا ما یه فامیلی داریم پسره ۶_۷ سالش بود من جلوش مانتو میپوشیدم 

چرا؟ چون میدیدم چجوری دقت میکنه به هیکلم🤦🤦🤦🤦🤦

اخه این چه وضع بچه بزرگ کردنه که ۶ سالگی باید جلوش حجاب کنی؟ 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نسل من ۸۰ بدبختن فشاری که رومونو یه ما یه خدا میدونه ما اگه پشتواته پدر نداشته باشیم هزار سالم کار ...

مگه هفتادی ها خریدن که شما انتظار داری؟.باز خوشبحالتون 

ما دهه هفتادی های بیچاره چی کشیدیم از دست دهه پنجاه و شصت

تقصیر پدر و مادرش از بچه متنفر نباش 

آخه می دونی همش دوست دارن به بقیه تذکر بدن بچه من تنها عیبی که داره اینه با گوشی بازی می‌کنه اینا برای اون تبلت گرفتن منم گوشی قبلیمو دادم پسرم که ده سالش 

ببین همش نصیحت میکنند و ا به بچه گوشی دادی 

من هیچ وقت نمی گم تربیت شما غلط 

چون تو ذات من دخالت کردن نیست اصلا نظر نمی دم تا وقتی کسی ازم نپرسه 

یه بار پدرش به خاطر اینکه پسرم دست به برق زد سیلی زد به پسرم 

بعدش پدرشوهرش بچه اش رو دعوا کرد مرد بیچاره رو از خونش انداخت بیرون 

2731
بگید فضای مجازی و.......اما من میگم فقط دلیلش پدر مادر بیشعوره        خونه ما ی ...

همین 

پدرو مادرم اگه یکم بیشتر دقت میکردن گوشی دست بچه نمیدادن 

و خودشونم اونقدر غرق نمیشدن ... 

من قطعا تا ۱۶_۱۸ سالگی گوشی دست بچم‌نمیدم

حالا هی ام بهم بگین عقب افتاده ی بچه محدود کن 

ترجییحم اینه که محدود شه ، محدود شه نهایتا میشه یکی مثل من 

نشه میشه بچهای الان که قطعا بین خودم و بچهای الان خودم و انتخاب میکنم 🤦

مجازی و پدر و مادر بی مسئولیت دست به دست هم دادن گند بزنن تو تربیت بچها 🙄

مجازی رو قبول ندارم چون این پدر مادر هستند که اجازه مجازی رو به بچه ها میدن بچه های من تا دو سال پیش اجازه اینترنت شخصی نداشتن گوشیمو هات اسپات میکردم باید جلوم می‌نشستند طوری که صفحه گوشیشون رو ببینم بعد کارشون رو میکردن تلگرام و.....هم فقط باید از گوشی من استفاده میکردن  گوشیم پر بود از اسم پسرهایی که نمی‌شناختم 

منم16سالمه اما بعضی از هم سن هامو میبینم از مادرم متشکرمیشم بابت تربیتی که بهمون داده 

خیلی متشکر باش ازشون 

خیلی :) 

منم قربونشون میرم 

اونموقع خیلی ناراحت میشدم چون دوستام و میدیدم

الان خیلی ممنونم ازشون چون بازم دوستامو میبینم 😊

مجازی رو قبول ندارم چون این پدر مادر هستند که اجازه مجازی رو به بچه ها میدن بچه های من تا دو سال پیش ...

احسنت

خیلی دمت گرمه 

الان یه عده مارو میقولن ولی بهترین کارو تو کردی 

2738
فقط داری بعد منفی ماجرا رو میبینی  من دوست ندارم نسل تو سری خور و عقده ای سابق مجدد تکرار بشه ...

من متولد سال ۸۰ هستم 

الان بچمو میخوام به دنیا بیارم 

موندم وقتی بزرگ شد چطوری میخوام بفرستمش مدرسه بین دوستا 

من اون موقعی که مدرسه میرفتم دخترا رو همدیگه نظر نداشتن 

من چه بدونم پسرم وقتی رفت مدرسه چه بلایی سرش میاد چی یاد میگیره 

اینروزا آدم نمیتونه با یه بچه حرف بزنه 

چون انقددددددد بی ادب شدن تا بخوای چیزی بگی بر می‌گردن یه فوشاییی میدن بهت که تا حالا نشنیدی  

این بهتره پس؟؟؟

آخه می دونی همش دوست دارن به بقیه تذکر بدن بچه من تنها عیبی که داره اینه با گوشی بازی می‌کنه اینا بر ...

حق نداشتن بچه شمارو کتک بزنن 

تربیت بچه مسئولیتش با والدین شه باید جوری ادبش کنن که بقیه رو ناراحت نکنه با رفتار زشتش 

حق با شماست

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
باید ادب و معرفت رو از اول به بچه یاد داد زیادی محدود کردن خوب نیست ولی واقعا ول کردن بچه درست نیست ...

بله دقیقا 

هرچیزی به اندازه خوبه 

من پسر ۸ سال و نیمه دارم با یه پسر ۵ سال اصلا نمیدونن اینترنت چیه حتی تو شاد معلم چیزی میگه باهم باز میکنیم انجام میدیم اینجوری نیست گوشی خودمو با کلی چیزای شخصی ک بدرد بچه نمیخوره بدم دستش 

ولی بعضی خانواده ها واقعا ادب زیر صفرن مثلا تو جلسه بچه کوچیکش توهین کرد مادره راحت جلوی ۲۵ تا مادر دیگه گفت ببند دهنتو توله سگ ماهمه هنگ بودیم یا راحت به بچه بزرگش میگفت ک‌سک....مانگاه میکردیم خوب این بچه اینارو بشنوه تو دعوا با بچه های دیگه بکار میبره اونوقت بچه منم یاد میگیره وقتی ما جایی میریم تو دعوا با بچه فامیلم میگه اونجا فک میکنن از تربست غلط منه 

ولی من قش به پسرم گفتم همه فحش دادن بلدن هنر اینه با وجود بلد بودن استفاده نکنی

من دوست دارم بچه م محدود باشه تا تو این نسل بزرگ شه که دوستش بخاطر کراشش بکشش و این خبرو بچه ی من بش ...

پسرای من دبیرستان بودن مربی گفته بود عضو گروه تلگرام شین گفتم یا تلگرام من یا بگید عضو نمیشیم کلی غر زدن بزرگ شدیم آبرومون میره و.....خلاصه تلگرام منو دادن   یک ماهی همه چی خوب بود پیام آموزشی واطلاع رسانی یک روز برای گوشیم پیام آمد همیشه به پسرم میگفتم برو خودت باز کن ببین اونروز خدا خواست خودم رفتم دیدم کلی عکس های جنسی برای گروهشون آمده عکسهای واضح رابطه و....تا ساعت ۱۰ شب به هر دری زدم شماره مربی رو پیدا کنم بهش خبر بدم ساعت ۱۰ مربی ی پیام گذاشت گروه رو ترک کرد ظاهرا یکی از بچه های دوره های قبل گروه رو اداره میکرده و.....ما مادرها مجبوریم برخلاف میلمون سخت گیر باشیم 

2706